48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Перший дзвоник в ЛУФК


1 вересня 2011р. У Львівському училищі фізичної культури відбулося традиційне свято Першого дзвоника.
З початком навчального року учнів і студентів вітали директор училища Степан Родак, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Ю.Майборода, ректор Львівського державного університету фізичної культури Є.Приступа, тренер збірної команди України з кульової стрільби А.Кукса, а також випускниця училища, майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка Європи та бронзовий призер ХХVІ літньої Всесвітньої універсіади Юлія Коростильова. На свято завітав також гравець футбольного клубу «Карпати», випускник училища Андрій Тлумак.
Свої вітання з нагоди Дня знань та 40-річчя надіслав голова Державної служби молоді і спорту Р.Сафіуллін.
Цей рік є особливим в історії училища – минає 40 років з дня його заснування. До цієї дати заклад підходить з вагомими досягненнями. До спискового складу національних збірних команд України входить 159 вихованців закладу. На підготовку до Ігор ХХХ олімпіади у Лондоні включено 36 осіб.
Естафету славних спортивних здобутків переймають юні спортсмени, які сьогодні навчаються в училищі. У
2011р. на офіційних всеукраїнських змаганнях 142 учні та студенти училища завоювали 332 медалі, з яких 122 золоті. 58 осіб взяли участь в офіційних міжнародних змаганнях у складі збірних команд України, де завоювали 25 медалей. З них 7 золотих, 11 срібних і 17 бронзових.
На сьогоднішній день дванадцять осіб вже виконали норматив Майстра спорту України. Серед них особливо хочемо відзначити учня 8-го класу Коростильова Павла, який є наймолодшим в Україні майстром спорту з кульової стрільби. Ще троє вихованців стали Майстрами спорту міжнародного класу. Це Онопко В., Крамар М. (кульова стрільба), Кардаш І. (стрільба з лука).
Переможцями та призерами чемпіонатів Європи серед юніорів стали Марія Крамар і Владлен Онопко (кульова стрільба), Тетяна Лавренчук (вільна боротьба), Анастасія Горлова (веслування на байдарках), Георгій Іваницький, Ігор Кардаш, Владислав Большаков (стрільба з лука), Христина Михайленко (дзюдо), а студент ІІІ курсу Віталій Гурський, Тетяна Кіт та Наталя Мазур здобули медалі світової першості з вільної боротьби.
Студент відділення легкої атлетики Богдан Городиський став переможцем Європейського молодіжного олімпійського фестивалю в бізі на 3000м.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!