48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Вихованці ЛУФК – лауреати місяця на Львівщині


 З ліва на право - Д.Дем янюк, Я.Шемякіна, Р.БондарукВідділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області визначило кращих спортсменів Львівщини у травні-серпні місяцях. Нагородження лауреатів відбулося 22 вересня 2011р. у конференц-залі торгового центру «Опера-пассаж».
Отож, кращим спортсменом травня стала вихованка Львівського училища фізичної культури, фехтувальниця Яна Шемякіна (вип. 2005р.). Яна стала лауреаткою завдяки успішному виступу на етапі Кубка світу у Ріо-де Жанейро, де вона посіла ІІІ місце.
У червні лауреатом місяця став стрибун у висоту Дмитро Дем’янюк (вип. 2000р.). Дмитро переміг на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики з результатом екстра-класу – 234см.
Вихованка відділення вільної боротьби Олександра Когут (вип. 2004р.) визнана кращою у липні. Олександра виборола срібну медаль на фіналі Золотого Гран Прі ФІЛА (міжнародної федерації боротьби) у Баку. Причому поступилась тільки іншій випускниці училища Марії Стадник, яка сьогодні репрезентує Азербайджан.
У серпні відзначився Роман Бондарук (вип. 1992р.). На чемпіонаті Європи з кульової стрільби у Сербії Роман завоював срібну медаль у Олімпійській вправі МП-8 і тим самим виборов і олімпійську ліцензію.
Нагороди лауреатам вручали голова відділення Микола Кміть, його заступники Євген Приступа, Степан Родак, Олег Немчінов, виконавчий директор відділення Ярослав Кашуба.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області