48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Іспит із ЗФП складено на „відмінно” !15 жовтня на стадіоні „Динамо” пройшли традиційні щорічні змагання на першість ЛУФК із загальної фізичної підготовленості. Учні та студенти училища вкотре довели: у природи немає поганої погоди, принаймні для них, сильних духом і тілом. Незважаючи на те, що у суботу осінь лютувала на повну силу – і холод, і дощ, і ураганний вітер – спортсмени продемонстрували справжню спартанську витримку. Хочеться нагадати, що напередодні змагань –14 жовтня - ми відзначали 69 річницю створення УПА. Тож, можна вважати, що своєю мужністю юні спортовці довели: вони - гідні нащадки славних бійців УПА. Свого часу саме спортивний гарт давав наснагу українським повстанцям в боротьбі за українську державу. А спортивні досягнення багатьох діячів визвольного руху були не менш вагомі, ніж їх політичні здобутки. Для прикладу, головнокомандувач УПА Роман Шухевич (генерал Тарас Чупринка) був ще й відомим плавцем. В рамках проведення IV Запорізьких ігрищ 1923 р. він переміг у змаганнях з плавання у Львові на ставі Світезь в одному єдиному виді програми – 100 м довільним стилем. Тож маємо з кого брати приклад не лише у гостроті розуму, відданості національним ідеям, а і у прагненні крім того ще й до фізичної досконалості.
Розпочались змагання урочистим парадом спортсменів. З привітальною промовою до учасників змагань звернулася заступник директора з навчальної роботи, вчитель вищої категорії Кучабська Людмила Миронівна, в якій нагадала, що змагання приурочені до Міжнародного дня вчителя, „ а тренери - це теж вчителі, які весь час з вами не лише в радості, а й у горі: коли ви на вершинах п’єдесталів, і коли не йде результат; коли ви повні сил та здоров'я, і коли зазнаєте травм...”, і тому запропонувала учням та студентам, незважаючи на негоду, своїми виступами зробити подарунки тренерам. І треба зазначити, спортсмени постарались на славу!
Рівень фізичної підготовленості хлопців та дівчат визначався у таких вправах: біг на 60 м, підтягування на поперечині, стрибок у довжину з місця. Медалі розігрувались у двох вікових групах: 7-9 класи та 10-11 класи, І-ІІІ курси.
 Справжньою героїнею змагань стала дев’ятикласниця Лівач Оксана з відділення вільної боротьби. Тендітна дівчина, вага якої всього 28 кг, посіла перше місце у підтягуванні на поперечині з результатом 42(!) рази. Забігаючи наперед, зазначимо, що навіть хлопці не змогли перевершити результат Оксани. ІІ та ІІІ місця розподілили між собою дівчата з відділення спортивної гімнастики Романчук Ірина та Пинило Мар’яна з результатами 30 та 27 разів відповідно. В стрибках в довжину з місця боротьба за першість розгорнулася між тими самими спортсменками, в результаті чого місця розподілилися наступним чином: Романчук І. посіла І місце, стрибнувши на 2,04м, на другій сходинці Пинило М. – 2,02м, ІІІ місце у Лівач О. – 2м. В бігу на 60м знову тріумфували гімнастки: Ім. – Пинило М.(8,82с); ІІм. - Романчук І. (9,03с); ІІІм. - Маркевич Мар’яна (гандбол;9,04с).
Серед дівчат 10,11кл., І-ІІІ курсів найспритнішими в бігу на 60м були: Ім. - Юрчук Ірина(легка атлетика; 8,32с), ІІм. – Смбатян Тамара ( гандбол; 8,69с), ІІІм. –Калашнюк Надія ( легка атлетика; 8,7с). В стрибку у довжину перемогла легкоатлетка Калашнюк Н. з результатом 2,32м; ІІм. – Юрчук І.( легка атлетика; 2,19м); ІІІм. – Сідлецька В. ( гандбол; 2,14м). В силовому нормативі перше місце посіла Шаповалова Євгенія (спортивна гімнастика) з результатом 26 разів. Однаковий результат -25 разів – продемонстрували Кіт Тетяна (вільна боротьба) та Казимірська Христина (веслування). Однак, за рішенням суддівської колегії, ІІм. посіла представниця відділення вільної боротьби за більш технічно правильне виконання вправи. Казимірська Х. – третя.
Серед юнаків 7-9 класів в підтягуванні на поперечині усі призові місця розподілили між собою дев’ятикласники з відділення вільної боротьби: Ім. – Ашарін Роман (32 рази); ІІм. – Гончарук Костянтин (25 разів); ІІІм. – Косар Олександр (24 рази). В стрибку у довжину найкращий результат показали: Ім.- Нагорний Сергій (веслування;2,32м), ІІ та ІІІ місця - у представників санного спорту Шинка Андрія (2,28м) та Легедзи Ігора (2,20м). В бігу на 60 м переміг футболіст Тітаренко Владислав (8,49с); на другій сходинці - представник відділення веслування Мазурєв Михайло (8,57с); третє місце в Сидора Богдана ( вільна боротьба;8,60с).
Спортсмени 10,11 класів, І-ІІІ курсів в бігу на 60 м показали наступні результати: Ім.- Дацко Андрій (веслування; 7,90с); ІІм. – Дутчак Роман (веслування; 7,99с); ІІІм.- Панін Андрій (бадмінтон; 8,13с). Найкращими стрибунами у довжину стали Колібко Станіслав (бокс; 2,59м), Панін Андрій (бадмінтон; 2,58м) та Дутчак Роман (веслування; 2,49м), серед яких і розподілились відповідним чином І, ІІ та ІІІ місця. В підтягуванні на поперечині запекла боротьба розгорнулася між представниками відділення вільної боротьби - братами Гурським Віталієм та Гурським Ярославом. Результат обох хлопців – 34 рази. Згідно рішення суддів перемогу отримав старший брат, студент ІІІ курсу Віталій, десятикласник Ярослав на другому місці. Третім став боксер Колібко Станіслав, який підтягнувся 30 разів.
У кожній віковій групі за підсумками результатів усіх змагальних вправ було визначено переможців в багатоборстві. Серед дівчат молодшої вікової групи впевнено лідирували дев’ятикласниці: перемогла Романчук Ірина, майстер спорту зі спортивної гімнастики; ІІмісце посіла кандидат в майстри спорту, гімнастка Пинило Мар’яна; ІІІм. - у представниці відділення вільної боротьби , кандидата в майстри спорту Лівач Оксани. У дівчат старшої вікової групи на першому місці десятикласниця Юрчук Ірина (легка атлетика); на другу сходинку піднялась одинадцятикласниця Шаповалова Євгенія, майстер спорту зі спортивної гімнастики; третє місце в гандболістки Сідлецької Вікторії, учениці 11 класу. Серед юнаків молодшої вікової групи найбільшу суму балів в багатоборстві здобув та відповідно посів перше місце восьмикласник Нагорний Сергій (веслування), друге та треті місця розіграли між собою борці: восьмикласник Сидор Богдан став другим, дев’ятикласник Косар Олександр – третім. Серед юнаків старшої вікової групи золоту медаль здобув десятикласник Колібко Станіслав (відділення боксу), срібло у одинадцятикласника Дутчака Романа, кандидата в майстри спорту з веслування; бронзову нагороду отримав десятикласник Скрипник Вадим(вільна боротьба).
Вітаємо переможців та їх наставників!
 
Підготувала Васьо Наталія

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФК