48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Степан Родак зустрівся з катарською делегацією


30 жовтня 2011р. відбулася зустріч керівництва відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області з делегацією НОК Катару, участь у якій взяв директор Львівського училища фізичної культури, заступник Голови відділення НОК Степан Родак.
Під час зустрічі обговорювалися нагальні питання можливої співпраці у галузі спорту між Львівською областю та Катаром. Зокрема, гостей цікавила система українського спорту, діяльність спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, розвиток таких видів спорту, як кульова стрільба, стрільба з лука, боротьба, бокс, футбол, фехтування, робота українських фахівців спорту. Катарські гості заявили, що їхня країна має амбіції провести літні Олімпійські ігри, а одним з трьох національних пріоритетів, поруч з освітою і охороною здоров’я є спорт.
Коротка довідка.
Держава Катар – країна на Середньому Сході, яка займає півострів Катар у Перській затоці. Територія – 11,5 тис. кв. км. Населення – 1,7 млн. осіб.
Катар – третій в світі за запасами природного газу і шостий у світі експортер газу, крупний експортер нафти. Видобуток нафти і газу дає більше 50% ВВП, 85% вартості експорту та 70% доходів державного бюджету.
Катар – країна, яка динамічно розвивається. За ВВП на душу населення впевнено посідає перше місце у світі (179 тис. амер. доларів – 2010р.). Катар виграв тендер на проведення чемпіонату світу з футболу 2022р.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних юних спортсменівСтаршокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФКВ гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенціїУчасники проекту "Час читати" вітають усіх з Міжнародним днем спортуНе спортом єдинимЦікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!