47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Степан Родак зустрівся з катарською делегацією


30 жовтня 2011р. відбулася зустріч керівництва відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області з делегацією НОК Катару, участь у якій взяв директор Львівського училища фізичної культури, заступник Голови відділення НОК Степан Родак.
Під час зустрічі обговорювалися нагальні питання можливої співпраці у галузі спорту між Львівською областю та Катаром. Зокрема, гостей цікавила система українського спорту, діяльність спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, розвиток таких видів спорту, як кульова стрільба, стрільба з лука, боротьба, бокс, футбол, фехтування, робота українських фахівців спорту. Катарські гості заявили, що їхня країна має амбіції провести літні Олімпійські ігри, а одним з трьох національних пріоритетів, поруч з освітою і охороною здоров’я є спорт.
Коротка довідка.
Держава Катар – країна на Середньому Сході, яка займає півострів Катар у Перській затоці. Територія – 11,5 тис. кв. км. Населення – 1,7 млн. осіб.
Катар – третій в світі за запасами природного газу і шостий у світі експортер газу, крупний експортер нафти. Видобуток нафти і газу дає більше 50% ВВП, 85% вартості експорту та 70% доходів державного бюджету.
Катар – країна, яка динамічно розвивається. За ВВП на душу населення впевнено посідає перше місце у світі (179 тис. амер. доларів – 2010р.). Катар виграв тендер на проведення чемпіонату світу з футболу 2022р.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

День фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!Маргарита Закашевська – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з важкої атлетикиАліна Цюрпалевич – чемпіонка України з тенісуСтепан Родак: «В Аргентину на юнацьку олімпіаду збираються п’ятеро львів’ян»Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний духАнастасія Скорупська – дворазова чемпіонка України з тенісу