47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Степан Родак зустрівся з катарською делегацією


30 жовтня 2011р. відбулася зустріч керівництва відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області з делегацією НОК Катару, участь у якій взяв директор Львівського училища фізичної культури, заступник Голови відділення НОК Степан Родак.
Під час зустрічі обговорювалися нагальні питання можливої співпраці у галузі спорту між Львівською областю та Катаром. Зокрема, гостей цікавила система українського спорту, діяльність спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, розвиток таких видів спорту, як кульова стрільба, стрільба з лука, боротьба, бокс, футбол, фехтування, робота українських фахівців спорту. Катарські гості заявили, що їхня країна має амбіції провести літні Олімпійські ігри, а одним з трьох національних пріоритетів, поруч з освітою і охороною здоров’я є спорт.
Коротка довідка.
Держава Катар – країна на Середньому Сході, яка займає півострів Катар у Перській затоці. Територія – 11,5 тис. кв. км. Населення – 1,7 млн. осіб.
Катар – третій в світі за запасами природного газу і шостий у світі експортер газу, крупний експортер нафти. Видобуток нафти і газу дає більше 50% ВВП, 85% вартості експорту та 70% доходів державного бюджету.
Катар – країна, яка динамічно розвивається. За ВВП на душу населення впевнено посідає перше місце у світі (179 тис. амер. доларів – 2010р.). Катар виграв тендер на проведення чемпіонату світу з футболу 2022р.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігорУчні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти