47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : В ЛУФК вшановують Героїв


Вже традиційно в першу декаду листопада у Львівському училищі фізичної культури проводиться тиждень Героїв. Цьогорічні заходи відкрилися загальношкільною лінійкою, присвяченою Листопадовому чину та 93 річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки. Учні 10 класу Візінська Марія та Дзюра Андрій підготували інформацію про історичні події тих часів, листопадовий чин та українсько-польську війну 1918-1919 р.р. Директор училища Степан Родак наголосив на історичному значенні ЗУНР для формування української державності та становлення національної ментальності українців і застеріг молоде покоління, що історія, якщо нею нехтувати, має властивість повторюватися, тому про уроки тих подій треба знати і пам’ятати.
А 1 листопада (поминальний день) в училищі розпочалася варта пам’яті. Біля символічного пантеону Українських Героїв, на якому зібрані знакові фігури української героїчної історії, починаючи від князів Ігора, Всеволода Хороброго, Володимира Великого і закінчуючи Степаном Бандерою, по черзі несуть почесну варту кращі учні ЛУФК.
Вподовж тижня в училищі пройдуть виховні заходи, під час яких відтворюватимуться героїчні сторінки української історії.
Далі тиждень Героїв плавно переросте у місячник українських спортових традицій, під час якого учні довідаються про історію українського спорту, молодіжно-патріотичні та спортивні організації початку ХХ століття, які діяли на теренах Західної України, ідейне підґрунтя національного спорту.
Центральним заходом місячника стане вечір, присвячений спортовому товариству „Україна”, 100-річчя якого припадає на ці осінні дні.
 
Автор Наталія Васьо

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Анастасія Скорупська – переможниця «Кубку Галичини» з тенісуДень фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!Маргарита Закашевська – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з важкої атлетикиАліна Цюрпалевич – чемпіонка України з тенісуСтепан Родак: «В Аргентину на юнацьку олімпіаду збираються п’ятеро львів’ян»Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний дух