47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : В ЛУФК вшановують Героїв


Вже традиційно в першу декаду листопада у Львівському училищі фізичної культури проводиться тиждень Героїв. Цьогорічні заходи відкрилися загальношкільною лінійкою, присвяченою Листопадовому чину та 93 річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки. Учні 10 класу Візінська Марія та Дзюра Андрій підготували інформацію про історичні події тих часів, листопадовий чин та українсько-польську війну 1918-1919 р.р. Директор училища Степан Родак наголосив на історичному значенні ЗУНР для формування української державності та становлення національної ментальності українців і застеріг молоде покоління, що історія, якщо нею нехтувати, має властивість повторюватися, тому про уроки тих подій треба знати і пам’ятати.
А 1 листопада (поминальний день) в училищі розпочалася варта пам’яті. Біля символічного пантеону Українських Героїв, на якому зібрані знакові фігури української героїчної історії, починаючи від князів Ігора, Всеволода Хороброго, Володимира Великого і закінчуючи Степаном Бандерою, по черзі несуть почесну варту кращі учні ЛУФК.
Вподовж тижня в училищі пройдуть виховні заходи, під час яких відтворюватимуться героїчні сторінки української історії.
Далі тиждень Героїв плавно переросте у місячник українських спортових традицій, під час якого учні довідаються про історію українського спорту, молодіжно-патріотичні та спортивні організації початку ХХ століття, які діяли на теренах Західної України, ідейне підґрунтя національного спорту.
Центральним заходом місячника стане вечір, присвячений спортовому товариству „Україна”, 100-річчя якого припадає на ці осінні дні.
 
Автор Наталія Васьо

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Коваль Вікторія – найграмотніший учень ЛУФКОксана Вацеба взяла участь в обласному семінаріРобимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленості