48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : В ЛУФК вшановують Героїв


Вже традиційно в першу декаду листопада у Львівському училищі фізичної культури проводиться тиждень Героїв. Цьогорічні заходи відкрилися загальношкільною лінійкою, присвяченою Листопадовому чину та 93 річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки. Учні 10 класу Візінська Марія та Дзюра Андрій підготували інформацію про історичні події тих часів, листопадовий чин та українсько-польську війну 1918-1919 р.р. Директор училища Степан Родак наголосив на історичному значенні ЗУНР для формування української державності та становлення національної ментальності українців і застеріг молоде покоління, що історія, якщо нею нехтувати, має властивість повторюватися, тому про уроки тих подій треба знати і пам’ятати.
А 1 листопада (поминальний день) в училищі розпочалася варта пам’яті. Біля символічного пантеону Українських Героїв, на якому зібрані знакові фігури української героїчної історії, починаючи від князів Ігора, Всеволода Хороброго, Володимира Великого і закінчуючи Степаном Бандерою, по черзі несуть почесну варту кращі учні ЛУФК.
Вподовж тижня в училищі пройдуть виховні заходи, під час яких відтворюватимуться героїчні сторінки української історії.
Далі тиждень Героїв плавно переросте у місячник українських спортових традицій, під час якого учні довідаються про історію українського спорту, молодіжно-патріотичні та спортивні організації початку ХХ століття, які діяли на теренах Західної України, ідейне підґрунтя національного спорту.
Центральним заходом місячника стане вечір, присвячений спортовому товариству „Україна”, 100-річчя якого припадає на ці осінні дні.
 
Автор Наталія Васьо

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!