47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : ЛДУФК святкує 65и річчя


3-4 листопада 2011р. у Львівському державному університеті фізичної культури відбулися урочистості з нагоди 65 річчя від дня заснування цього навчального закладу. Колектив ЛДУФК з нагоди ювілею вітали численні гості: народний депутат України Віктор Корж, голова Львівської обласної ради Олег Панкевич, заступник міського голови Львова Василь Косів, представники вищих навчальних закладів м.Львова, України та з-за кордону.
Участь у святкуваннях взяв і директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак, який привітав колектив університету і від імені студентського і викладацького складу ЛУФК подякував його викладачам за безкорисливу і плідну працю в рамках Галицького навчально-наукового комплексу при Львівському державному університеті фізичної культури. Директор УФК підкреслив, що спільною сатисфакцією обидвох споріднених закладів є те, що сьогодні Львівське училище фізичної культури є одним з кращих в Україні по підготовці спортивного резерву до національних збірних команд України, а Львівський університет фізичної культури – лідером у університетському спорті.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор