47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : ЛДУФК святкує 65и річчя


3-4 листопада 2011р. у Львівському державному університеті фізичної культури відбулися урочистості з нагоди 65 річчя від дня заснування цього навчального закладу. Колектив ЛДУФК з нагоди ювілею вітали численні гості: народний депутат України Віктор Корж, голова Львівської обласної ради Олег Панкевич, заступник міського голови Львова Василь Косів, представники вищих навчальних закладів м.Львова, України та з-за кордону.
Участь у святкуваннях взяв і директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак, який привітав колектив університету і від імені студентського і викладацького складу ЛУФК подякував його викладачам за безкорисливу і плідну працю в рамках Галицького навчально-наукового комплексу при Львівському державному університеті фізичної культури. Директор УФК підкреслив, що спільною сатисфакцією обидвох споріднених закладів є те, що сьогодні Львівське училище фізичної культури є одним з кращих в Україні по підготовці спортивного резерву до національних збірних команд України, а Львівський університет фізичної культури – лідером у університетському спорті.
http://gazeta.ua/ Игорь Мазепа прайвет фх: ігор Мазепа.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Степан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!Маргарита Закашевська – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з важкої атлетикиАліна Цюрпалевич – чемпіонка України з тенісуСтепан Родак: «В Аргентину на юнацьку олімпіаду збираються п’ятеро львів’ян»Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний духАнастасія Скорупська – дворазова чемпіонка України з тенісуПідсумки тижня історії у ЛУФК