48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Оксана Райта продавала гамбургери


Оксана Райта13 листопада 2011р. у львівському ресторані швидкої їжі «Макдональдз», що на проспекті Шевченка, відбулася щорічна благодійна акція «День щастя в Макдолальдз». Під час цієї акції усі заклади мережі Макдональдз збирають кошти, щоб допомогти дітям бути здоровішими. Цьогоріч усі надходження будуть скеровані на придбання обладнання для недоношених немовлят.
За сприяння відділення НОК України у Львівській області до участі у акції долучилися провідні спортсмени Львівщини. Зокрема, впродовж двох годин відвідувачів ресторану обслуговували студентка ІІ курсу Львівського училища фізичної культури, бронзовий призер І юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі легкоатлетка Оксана Райта, цьогорічні випускниці училища, члени юніорської збірної команди України, гравці гандбольного клубу «Галичанка» Марія Біла та Єлизавета Гілязетдінова, учасниця зимових Олімпійських ігор 1994р. у Ліллехачері, гірськолижниця Христина Подгрушна-Опьола (вип. 1994р.).
Оксана Вацеба.
Джерело: www.nok.lviv.ua

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!