48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Оксана Райта продавала гамбургери


Оксана Райта13 листопада 2011р. у львівському ресторані швидкої їжі «Макдональдз», що на проспекті Шевченка, відбулася щорічна благодійна акція «День щастя в Макдолальдз». Під час цієї акції усі заклади мережі Макдональдз збирають кошти, щоб допомогти дітям бути здоровішими. Цьогоріч усі надходження будуть скеровані на придбання обладнання для недоношених немовлят.
За сприяння відділення НОК України у Львівській області до участі у акції долучилися провідні спортсмени Львівщини. Зокрема, впродовж двох годин відвідувачів ресторану обслуговували студентка ІІ курсу Львівського училища фізичної культури, бронзовий призер І юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі легкоатлетка Оксана Райта, цьогорічні випускниці училища, члени юніорської збірної команди України, гравці гандбольного клубу «Галичанка» Марія Біла та Єлизавета Гілязетдінова, учасниця зимових Олімпійських ігор 1994р. у Ліллехачері, гірськолижниця Христина Подгрушна-Опьола (вип. 1994р.).
Оксана Вацеба.
Джерело: www.nok.lviv.ua

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Учні ЛУФК зустрілись з Ігорем Засядковичем – дзюдоїстом і акторомВітаємо Волошин Мілану - переможця конкурсу патріотичної поезії до Міжнародного дня рідної мови!Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мовиУчні ЛУФК разом з Русланом Кошулинським перегорнули сторінки Революції Гідності Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державності