47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Оксана Райта продавала гамбургери


Оксана Райта13 листопада 2011р. у львівському ресторані швидкої їжі «Макдональдз», що на проспекті Шевченка, відбулася щорічна благодійна акція «День щастя в Макдолальдз». Під час цієї акції усі заклади мережі Макдональдз збирають кошти, щоб допомогти дітям бути здоровішими. Цьогоріч усі надходження будуть скеровані на придбання обладнання для недоношених немовлят.
За сприяння відділення НОК України у Львівській області до участі у акції долучилися провідні спортсмени Львівщини. Зокрема, впродовж двох годин відвідувачів ресторану обслуговували студентка ІІ курсу Львівського училища фізичної культури, бронзовий призер І юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі легкоатлетка Оксана Райта, цьогорічні випускниці училища, члени юніорської збірної команди України, гравці гандбольного клубу «Галичанка» Марія Біла та Єлизавета Гілязетдінова, учасниця зимових Олімпійських ігор 1994р. у Ліллехачері, гірськолижниця Христина Подгрушна-Опьола (вип. 1994р.).
Оксана Вацеба.
Джерело: www.nok.lviv.ua

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор