48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Наступні ЄЮОФ відбудуться у Румунії та Нідерландах


ЄОК (Європейські олімпійські комітети) визначила місця і дати проведення чергових Європейських юнацьких олімпійських фестивалів (ЄЮОФ).
ХІІ зимовий фестиваль пройде 17-22 лютого 2013р. у румунському місті Брашов. У програмі змагань гірськолижний спорт, лижні перегони, біатлон, фігурне катання, шорт-трек, стрибки на лижах з трампліна,сновборд, хокей на льоду.
Літній фестиваль-2013 відбудеться у м.Утрехті (Нідерланди) з 14 до 19 липня. У програмі 9 видів спорту: спортивна гімнастика, легка атлетика, плавання, велоспорт на шосе, дзюдо, теніс, баскетбол, волейбол, гандбол.
До участі у фестивалях допускаються спортсмени 1996-1999 р.р.н.( в залежності від виду спорту).
 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»