47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Пішла з життя Оксана Котлова


Оксана Романівна Котлова30 листопада 2011р. на 46 році життя перестало битися серце вчителя української мови та літератури Оксани Романівної Котлової.
Оксана Романівна Котлова, з дому Закалюжна, народилася 26 лютого 1966р. у м.Львові. В 1989р. закінчила Дрогобицький педагогічний інститут (сьогодні університет) ім.Івана Франка за спеціальністю «українська мова і література».
З 1 жовтня 1988р. і до останніх днів працювала у Львівському училищі фізичної культури.
Оксана Романівна була вчителем від Бога. Сумлінний, відповідальний працівник, творча натура, спеціаліст вищої категорії. Впродовж довшого часу очолювала мотодоб'єднання вчителів філологічного циклу, профспілковий комітет училища, була членом Ради училища. Постійно надавала допомогу молодим, початкуючим учителям, була керівником творчих груп, активним доповідачем на Радах і Педагогічних Радах, відзначалась як кращий вчитель Львівського училища фізичної культури на підсумкових вечорах «Номінація».
Нехай земля буде Вам пухом, Оксано Романівно, а пам'ять про Вас залишиться в людських серцях!
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор