48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Черкас сповідує калокагатію


17 грудня 2011р. у Львівському училищі фізичної культури відбулося нагородження переможців шкільного туру предметних олімпіад, які проходили в училищі впродовж листопада. Директор училища, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Степан Родак привітав переможців і побажав їм впродовж усього життя сповідувати старогрецьку калокагатію – принцип гармонійного поєднання фізичного і духовного розвитку людини.
І справді, серед лауреатів багато учнів, які і в спорті, і в навчанні ведуть перед. Зокрема, глибокими знаннями з географії відзначилась срібний призер чемпіонату Європи, п’ятий лауреат чемпіонату світу з боротьби, десятикласниця Ірина Черкас. А чемпіон України з боротьби дзюдо, дев’ятикласник Олег Овчаренко був серед кращих у конкурсі з української мови. Добрі знання української мови, історії, математики, географії, біології показали переможці всеукраїнської першості з гандболу Наталія Савчин (11кл.), Марина Нагорна, Наталія Сабова, Ольга Ловіна (10кл.).
Своєрідним мультипризером олімпіад стала дев’ятикласниця Ірина Остапук, яка отримала аж 5 нагород. Ірина є переможцем і багатьох борцівських турнірів.
Повністю з переможцями шкільного туру предметних олімпіад Львівського училища фізичної культури можна ознайомитись у розділі «Навчання/конкурси».

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних юних спортсменівСтаршокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФКВ гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенціїУчасники проекту "Час читати" вітають усіх з Міжнародним днем спортуНе спортом єдинимЦікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!