47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Черкас сповідує калокагатію


17 грудня 2011р. у Львівському училищі фізичної культури відбулося нагородження переможців шкільного туру предметних олімпіад, які проходили в училищі впродовж листопада. Директор училища, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Степан Родак привітав переможців і побажав їм впродовж усього життя сповідувати старогрецьку калокагатію – принцип гармонійного поєднання фізичного і духовного розвитку людини.
І справді, серед лауреатів багато учнів, які і в спорті, і в навчанні ведуть перед. Зокрема, глибокими знаннями з географії відзначилась срібний призер чемпіонату Європи, п’ятий лауреат чемпіонату світу з боротьби, десятикласниця Ірина Черкас. А чемпіон України з боротьби дзюдо, дев’ятикласник Олег Овчаренко був серед кращих у конкурсі з української мови. Добрі знання української мови, історії, математики, географії, біології показали переможці всеукраїнської першості з гандболу Наталія Савчин (11кл.), Марина Нагорна, Наталія Сабова, Ольга Ловіна (10кл.).
Своєрідним мультипризером олімпіад стала дев’ятикласниця Ірина Остапук, яка отримала аж 5 нагород. Ірина є переможцем і багатьох борцівських турнірів.
Повністю з переможцями шкільного туру предметних олімпіад Львівського училища фізичної культури можна ознайомитись у розділі «Навчання/конкурси».

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор