48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Вікторія Ленишин серед лауреатів Кубка світу


Вікторія ЛенишинУ м.Києві 16-18 березня відбувся І етап Кубка світу з художньої гімнастики сезону 2012р. – «Кубок Дерюгіної – Нафтогазу».
У змаганнях груп у багатоборстві перемогу святкували італійки, другі – білоруски. Збірна України поділила ІІІ місце з болгарськими гімнастками.
У фіналах окремих вправ призові місця розподілились таким чином:
вправа «5 м’ячів»: 1. Білорусь. 2. Болгарія. 3. Італія і Україна.
вправа «3 стрічки + 2 обручі»: 1. Білорусь. 2. Україна. 3. Італія.
У складі збірної команди України медалі світового Кубку здобувала вихованка Львівського училища фізичної культури, а сьогодні студентка університету фізкультури, з яким училище працює у комплексі, Вікторія Ленишин (р.р.навч. 2006-2007).
За італійську збірну виступала Анжеліка Савраюк, яка впродовж 2002-2003р.р.також навчалась в училищі.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Учні ЛУФК зустрілись з Ігорем Засядковичем – дзюдоїстом і акторомВітаємо Волошин Мілану - переможця конкурсу патріотичної поезії до Міжнародного дня рідної мови!Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мовиУчні ЛУФК разом з Русланом Кошулинським перегорнули сторінки Революції Гідності Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державності