47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Ольга Козак – мультимедалістка ігор школярів


Ольга КозакУ м. Чернівцях 29 березня – 1 квітня 2012р. відбулися фінальні змагання ІV спортивних ігор школярів України з художньої гімнастики.

За програмою кандидатів в майстри спорту велику бронзову медаль за перемогу у багатоборстві завоювала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Ольга Козак. Ще дві бронзові та 1 срібна нагороди в активі Олі за виступи у окремих вправах: без предметів, з обручем та стрічкою.

За програмою майстрів спорту першість розіграли львів’янки Лілія Бундзило та Марта Когут (обидві представниці СДЮШОР «Олімп-Л»). На двох дівчата зуміли зібрати 13 нагород : 6 золотих, 4 срібні, 3 бронзові.

У загальнокомандній першості збірна Львівщини друга – 779 очків. Перемогу здобули дніпропетровські гімнастки – 789,8 очка. На третьому місці зі значним відривом від лідерів збірна Київщини – 410 балів.


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор