48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Ольга Козак – мультимедалістка ігор школярів


Ольга КозакУ м. Чернівцях 29 березня – 1 квітня 2012р. відбулися фінальні змагання ІV спортивних ігор школярів України з художньої гімнастики.

За програмою кандидатів в майстри спорту велику бронзову медаль за перемогу у багатоборстві завоювала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Ольга Козак. Ще дві бронзові та 1 срібна нагороди в активі Олі за виступи у окремих вправах: без предметів, з обручем та стрічкою.

За програмою майстрів спорту першість розіграли львів’янки Лілія Бундзило та Марта Когут (обидві представниці СДЮШОР «Олімп-Л»). На двох дівчата зуміли зібрати 13 нагород : 6 золотих, 4 срібні, 3 бронзові.

У загальнокомандній першості збірна Львівщини друга – 779 очків. Перемогу здобули дніпропетровські гімнастки – 789,8 очка. На третьому місці зі значним відривом від лідерів збірна Київщини – 410 балів.


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»