48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Ольга Козак – мультимедалістка ігор школярів


Ольга КозакУ м. Чернівцях 29 березня – 1 квітня 2012р. відбулися фінальні змагання ІV спортивних ігор школярів України з художньої гімнастики.

За програмою кандидатів в майстри спорту велику бронзову медаль за перемогу у багатоборстві завоювала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Ольга Козак. Ще дві бронзові та 1 срібна нагороди в активі Олі за виступи у окремих вправах: без предметів, з обручем та стрічкою.

За програмою майстрів спорту першість розіграли львів’янки Лілія Бундзило та Марта Когут (обидві представниці СДЮШОР «Олімп-Л»). На двох дівчата зуміли зібрати 13 нагород : 6 золотих, 4 срібні, 3 бронзові.

У загальнокомандній першості збірна Львівщини друга – 779 очків. Перемогу здобули дніпропетровські гімнастки – 789,8 очка. На третьому місці зі значним відривом від лідерів збірна Київщини – 410 балів.


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!