48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : В ЛУФК благословили чемпіонів


Вже традиційно 6 травня на свято Юрія-Побідоносця у Львівському училищі фізичної культури відзначали День навчального закладу і свято свого небесного патрона.
Цей день обраний колективом училища не випадково. Святий Юрій у християнській традиції – покровитель відважних воїнів, середньовічних лицарів, українських козаків, які, ідучи у військові походи, просили у нього заступництва і перемог. У Львівському училищі фізичної культури виховують українських чемпіонів, тому опіка цього небесного покровителя як ніяк доречна.
Цьогоріч свято училища збіглося із святом Останнього дзвоника для випускників 11 класу.
У гімнастичний зал СКА зібралися численні гості, батьки, знамениті випускники, увесь педагогічний та учнівський колективи. Почалися урочистості із загальношкільної лінійки.
Директор училища, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Степан Родак наголосив, що в цій даті об’єдналися дві знакові події. Перша – це християнське свято Юрія-Переможця, друга – напередодні, 5 травня – річниця заснування українського гімнастичного товариства «Січ», тому у гербі училища присутні восьмикутні січові зорі. Таке поєднання християнської і національної героїчних традицій повинно зробити вихованців училища сильними, впевненими в собі і непереможними. «Будьте атлетами духа!», - закликав директор.
Отець Любомир з церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці поблагословив вихованців училища на нові звершення, а випускників – на щасливу життєву дорогу.
Далі колектив училища і випускників 2012р. вітали почесні гості: голова Комітету фізичного виховання Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України В’ячеслав Гамов, голови постійних депутатських комісій Львівської обласної ради Ярослав Качмарик і Тарас Скиба, начальник управління з питань фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, проректор Львівського університету фізичної культури Володимир Левків, голова спортивного товариства «Україна» Роман Шиманський.
В’ячеслав Гамов виконав і приємну місію – вручив училищу диплом і відзнаку за ІІІ місце у всеукраїнському конкурсі-огляду зі спорту вищих досягнень серед спеціалізованих закладів спортивного профілю.
Недавня випускниця училища, дворазова чемпіонка Європи і володарка олімпійської ліцензії з боротьби Юлія Остапчук з приємністю згадувала роки, проведені в училищі, і дякувала педагогічному колективу за те, що сприяли її спортивному і життєвому зростанню. У відповідь Степан Родак побажав Юлі, щоб аура свята спонукала її тільки до перемог у олімпійському Лондоні, так само, як і інших п'ятнадцять олімпійців ЛУФК.
В продовження свята відбувся творчий звіт спортивних відділень – свої вміння демонстрували футболісти, гандболістки, ватерполісти, борці, боксери, фехтувальники, представники інших видів спорту, які культивуються в училищі.
А на завершення заходу пройшло нагородження лауреатів 2011 року – кращих спортсменів, випускників, тренерів і педагогів. Цю прекрасну місію виконали як почесні гості, так і знамениті випускники Юлія Остапчук, Дмитро Дем’янюк, Юлія Благіня.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»