47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : В ЛУФК проводжали випускників


12 травня 2012р. у Будинку вчених відбулася церемонія вручення атестатів про освіту цьогорічним випускникам Львівського училища фізичної культури.
Загальноосвітню школу-інтернат спортивного профілю училища цього року закінчили 84 особи. Серед них такі вже достатньо титуловані спортсмени, як переможці і призери чемпіонатів світу, Європи, України, майстри спорту та майстри спорту міжнародного класу Тарас Андрушко (кульова стрільба), Тетяна Кіт, Ірина Вавричин (боротьба), Анастасія Горлова (веслування), Марта Коза, Анатолій Легедза, Павло Терновий (санний спорт), Дмитро Алексєєв, Дмитро Федоришин, Олександр Цвіркун, Гліб Шульженко (водне поло), Тамара Євдокимова (легка атлетика), Олена Шипілова (фехтування), Тетяна Давидчак, Тамара Смбатян, Вікторія Сідлецька, Анастасія Дорожівська (гандбол), Інна Курченко (стрільба з лука), Юрій Яструб (футбол).
Наталія Савчин, кандидат у юніорську збірну команду України з гандболу, за особливі успіхи у навчанні нагороджена золотою медаллю.
Напутні слова вихованцям у цей день говорили директор училища, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, відмінник освіти Степан Родак, вчитель історії Анна Кондратюк, вихователь Уляна Стасишин, вчитель легкої атлетики Мирослава Скалоцька, батьки Марина Дорожівська та Юрій Баранович, а благословив у доросле життя отець Любомир з Церкви Введення у храм Пресвятої богородиці.
Треба додати, що абсолютна більшість випускників вже визначилася зі вступом у вищі навчальні заклади. Значно кількість обрала, звичайно, «виші» фізкультурного спрямування, зокрема Львівський університет фізичної культури. Популярними серед спортсменів є заклади системи МВС України, університет «Львівська політехніка», аграрний університет. Ну а чемпіони, члени збірних команд України залишаються в училищі на І курсі і продовжуватимуть долати спортивні вершини.
Фотозвіт про захід див. у розділі «Галерея».

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Непрофільні види

Непрофільні види

Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний духАнастасія Скорупська – дворазова чемпіонка України з тенісуПідсумки тижня історії у ЛУФКАнна Кондратюк: «Педагогічна робота в ЛУФК не зводиться суто до тренерів і спортивних досягнень»Фестиваль вишиванки у ЛУФКУ День святого Юрія-Переможця Львівському УФК вручили міністерський кубокШестеро учнів ЛУФК змагатимуться на Всесвітній гімназіадіПідсумки декади екологічних знань у ЛУФК6 травня – День Львівського училища фізичної культури