47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : 16 вихованців ЛУФК змагатимуться у Лондоні


Виконком Національного олімпійського комітету України 12 липня 2012р. затвердив склад олімпійської команди, яка змагатиметься на Іграх ХХХ олімпіади.
У Лондон відправляться 245 українських олімпійців. Вони виборюватимуть нагороди у 28 видах спорту. Найбільше представництво Україна має у легкій атлетиці - 78 спортсменів, у академічному веслуванні - 24, плаванні - 14, вільній боротьбі і дзюдо - по 10.
Приємно, що у складі української делегації у Лондон відправляться відразу 14 вихованців Львівського училища фізичної культури - це найкращий показник за всю історію навчального закладу. В їх числі Ірина Мерлені, Василь Федоришин, Юлія Остапчук, Андрій Квятковський (вільна боротьба), Маркіян Івашко, Дмитро Грачов, Катерина Палеха (стрільба з лука), Яна Шем'якіна, Анфіса Почкалова, Ксенія Пантєлєєва (фехтування), Дмитро Дем'янюк, Христина Стуй (легка атлетика), Роман Бондарук (кульова стрільба), Вікторія Ленишин (художня гімнастика).
Окрім зазначених атлетів медалі лондонської олімпіади виборюватимуть борчиня Марія Стаднік, яка представлятиме Азербайджан та лучниця Крістіна Есебуа, яка виступатиме за Грузію.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор