48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : 16 вихованців ЛУФК змагатимуться у Лондоні


Виконком Національного олімпійського комітету України 12 липня 2012р. затвердив склад олімпійської команди, яка змагатиметься на Іграх ХХХ олімпіади.
У Лондон відправляться 245 українських олімпійців. Вони виборюватимуть нагороди у 28 видах спорту. Найбільше представництво Україна має у легкій атлетиці - 78 спортсменів, у академічному веслуванні - 24, плаванні - 14, вільній боротьбі і дзюдо - по 10.
Приємно, що у складі української делегації у Лондон відправляться відразу 14 вихованців Львівського училища фізичної культури - це найкращий показник за всю історію навчального закладу. В їх числі Ірина Мерлені, Василь Федоришин, Юлія Остапчук, Андрій Квятковський (вільна боротьба), Маркіян Івашко, Дмитро Грачов, Катерина Палеха (стрільба з лука), Яна Шем'якіна, Анфіса Почкалова, Ксенія Пантєлєєва (фехтування), Дмитро Дем'янюк, Христина Стуй (легка атлетика), Роман Бондарук (кульова стрільба), Вікторія Ленишин (художня гімнастика).
Окрім зазначених атлетів медалі лондонської олімпіади виборюватимуть борчиня Марія Стаднік, яка представлятиме Азербайджан та лучниця Крістіна Есебуа, яка виступатиме за Грузію.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

У Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФКМамо рідна, хай святиться ім'я твоєФестиваль вишиванки успішно крокує Львівським училищем фізичної культури