48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : 16 вихованців ЛУФК змагатимуться у Лондоні


Виконком Національного олімпійського комітету України 12 липня 2012р. затвердив склад олімпійської команди, яка змагатиметься на Іграх ХХХ олімпіади.
У Лондон відправляться 245 українських олімпійців. Вони виборюватимуть нагороди у 28 видах спорту. Найбільше представництво Україна має у легкій атлетиці - 78 спортсменів, у академічному веслуванні - 24, плаванні - 14, вільній боротьбі і дзюдо - по 10.
Приємно, що у складі української делегації у Лондон відправляться відразу 14 вихованців Львівського училища фізичної культури - це найкращий показник за всю історію навчального закладу. В їх числі Ірина Мерлені, Василь Федоришин, Юлія Остапчук, Андрій Квятковський (вільна боротьба), Маркіян Івашко, Дмитро Грачов, Катерина Палеха (стрільба з лука), Яна Шем'якіна, Анфіса Почкалова, Ксенія Пантєлєєва (фехтування), Дмитро Дем'янюк, Христина Стуй (легка атлетика), Роман Бондарук (кульова стрільба), Вікторія Ленишин (художня гімнастика).
Окрім зазначених атлетів медалі лондонської олімпіади виборюватимуть борчиня Марія Стаднік, яка представлятиме Азербайджан та лучниця Крістіна Есебуа, яка виступатиме за Грузію.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області