47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Графік змагань вихованців ЛУФК у Лондоні (день за днем)


27 липня (п’ятниця)
- М.Івашко, Д.Грачов (стрільба з лука) - індивідуальна і командна кваліфікація - 11.00*
- К.Палеха, К.Есебуа (стрільба з лука) - індивідуальна і командна кваліфікація - 15.00
 
28 липня (субота)
- М.Івашко, Д.Грачов - командні змагання - фінали - 11.00
 
29 липня (неділя)
- К.Палеха - командні змагання - фінал - 11.00
 
30 липня (понеділок)
- М.Івашко, Д.Грачов - індивідуальні змагання (1/30-1/16ф.) - 11.00
- К.Палеха, К.Есебуа - індивідуальні змагання (1/30-1/16ф.) - 11.26
- Я.Шем’якіна, К.Пантєлєєва (фехтування) - шпага, індивідуальні змагання - фінали - 12.30
 
31 липня (вівторок)
- М.Івашко, Д.Грачов - індивідуальні змагання (1/30-1/16ф.) - 11.00
- К.Палеха, К.Есебуа - індивідуальні змагання (1/30-1/16ф.) - 11.26
 
1 серпня (середа)
- М.Івашко, Д.Грачов - індивідуальні змагання (1/30-1/16ф.) - 11.00
- К.Палеха, К.Есебуа - індивідуальні змагання (1/30-1/16ф.) - 11.26
 
2 серпня (четвер)
- К.Палеха, К.Есебуа - індивідуальні змагання - фінали - 11.00
- Р.Бондарук (кульова стрільба) - швидкісна стрільба з пістолета - кваліфікація - 12.30
 
3 серпня (п’ятниця)
- М.Івашко, Д.Грачов - індивідуальні змагання - фінали - 11.00
- Р.Бондарук - швидкісна стрільба з пістолета - кваліфікація - 12.30, фінал - 16.30
 
4 серпня (субота)
- Я.Шем’якіна, А.Почкалова, К.Пантєлєєва - шпага, командні змагання - фінали - 12.30
 
5 серпня (неділя)
- Д.Демянюк (легка атлетика) - стрибки у висоту, кваліфікація - 21.05
 
6 серпня (понеділок)
- Х.Стуй (легка атлетика) - біг 200м, кваліфікація - 21.20
 
7 серпня (вівторок)
- Д.Демянюк - стрибки у висоту - фінал - 21.00
- Х.Стуй - біг 200м - півфінали - 21.55
 
8 серпня (середа)
- І.Мерлені, М.Стаднік, Ю.Левчук (вільна боротьба) - 48кг, 63кг - фінали - 15.00
- Х.Стуй - біг 200м - фінал - 23.00
 
9 серпня (четвер)
- В.Ленишин (художня гімнастика) - групові вправи, кваліфікація - 16.50
- Х.Стуй - 4х100м, кваліфікація - 22.20
 
10 серпня (п’ятниця)
- В.Ленишин - групові вправи, кваліфікація - 16.50
- Х.Стуй - 4х100м, фінал - 22.40
 
11 серпня (субота)
- В.Федоришин (вільна боротьба) - 60кг, фінали - 15.00
 
12 серпня (неділя)
- А.Квятковський (вільна боротьба) - 66кг, фінали - 10.30
- В.Ленишин - групові вправи - фінал - 15.30
 
Примітка: 
* - час Київський 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Непрофільні види

Непрофільні види

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігорУчні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти Міжнародний день музики у товаристві Олесі ФранкоУ ЛУФК презентували книгу «Голос війни: історії ветеранів»Анастасія Скорупська – переможниця «Кубку Галичини» з тенісуДень фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!