47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Сафіуллін привітав ЛУФК


Равіль СафіуллінШановний Степане Михайловичу!
 
Щиро вітаю Вас, учнів, студентів, тренерів, педагогічних працівників і всіх фахівців закладу з Днем знань та початком нового навчального року.
Колектив училища закладає міцний фундамент для перемог українських спортсменів на світовій спортивній арені, несе високу відповідальність за доручену справу з розвитку в країні резервного спорту та спорту вищих досягнень.
Ваш заклад добре знаний в Україні. Популярність йому приносять вихованці, талант яких, помножений на досвід і професіоналізм тренерів, дає добрі плоди.
Тренерський та педагогічний склад завдяки наполегливій праці втілює у реальність свої задуми не тільки у зміцненні здоров’я молодого покоління, а й сприяє гармонійному розвитку вихованців та підвищенню їх спортивної майстерності.
Зичимо всім міцного здоров’я, фізичного гарту, невичерпної творчої наснаги та нових досягнень на славу українського спорту.
Бажаємо витримки, бадьорості, сили духу, здоров’я, любові та родинного щастя.
Професійних успіхів у здійсненні всіх задумів!
З повагою

Голова Державної служби
          молоді  та спорту України                         Равіль Сафіуллін
 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор