47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : В ЛУФК пролунав перший дзвоник


У неділю, 2 вересня 2012р., у Львівському училищі фізичної культури відбулося свято Першого дзвоника та посвяти нових учнів. Привітати учнів з початком нового навчального року зібралися численні гості, батьки, рідні, близькі. Серед них начальник управління з питань фізичної культури і спорту ЛОДА Юрій Майборода, депутат Львівської міської ради Андріян Гутник, ректор університету фізичної культури проф. Євген Приступа, керівник департаменту дитячо-юнацького футболу ФК «Карпати» Юрій Дячук-Ставицький, директор обласної школи вищої спортивної майстерності Павло Редько, голова канадського фонду ім. Володимира Кузя Віра Маланчій та інші.
Ексклюзивними гостями свята стали вихованці училища, учасники ХХХ літніх Олімпійських ігор у Лондоні Анфіса Почкалова, Дмитро Дем’янюк, Вікторія Ленишин. Серед студентів перебувала ще одна олімпійка, третьокурсниця Ксенія Пантєлєєва.
На святі багато говорилося про здобутки училища. Зокрема, цього року учні та студенти училища на національних стартах вибороли 340 медалей, з них 94 золотих. 51ос. взяли участь у чемпіонатах світу та Європи, де вони посіли 27 призових місць. Називалися імена Віталія Гурського, Георгія Іваницького, Тетяни Лавренчук, Івана Петріва, Марії Крамар, Павла Коростильова, Владлена Онопка, Анастасії Горлової, Анатолія Легедзи та ін.
Особливою гордістю училища стали цьогорічні олімпійці, адже відразу 17 вихованців закладу успішно змагалися у Лондоні. З золотою олімпійською нагородою повернулася додому фехтувальниця Яна Шемякіна. Борцівське «срібло» виборола Марія Стаднік. Бронзовими медалями вшановані легкоатлетка Христина Стуй та гімнастка Анжеліка Савраюк. Високі п’яті місця в активі лучників Маркіяна Івашка і Дмитра Грачова, знаменитої борчині Ірини Мерлені, гімнастки Вікторії Ленишин.
У своєму виступі директор училища, заслужений працівник фізичної культури України Степан Родак підкреслив, що участь вихованців ЛУФК на олімпіаді в Лондоні набула системного характеру, адже відразу три збірні – з боротьби, стрільби з лука, фехтування – на 50% складалися з випускників і студентів училища. Степан Родак закликав учнів і студентів з перших днів нового навчального року до терпеливої, наполегливої і цілеспрямованої праці, адже в спорті по іншому досягати високих результатів не можливо. А перед студентами училища директор окреслив пряме завдання – підготовка до участі у чергових ХХХІ Олімпійських іграх у бразильському Ріо-де-Жанейро, і як приклад навів студентку ІІІ курсу Ксенію Пантєлєєву.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор