47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Степан Родак взяв участь у засіданні ВНОК


6 вересня 2012р. у конференц-залі готелю «Леополіс» відбулося засідання відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, участь у якому взяв директор Львівського училища фізичної культури, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Степан Родак. Нагадаємо, що Степан Родак є одним з заступників голови ВНОК.
На початку засідання були вручені відзнаки кращого спортсмена місяця на Львівщині. «Крило успіху» (так називається авторська робота відомих львівських митців шкла, професорів Ф.Черняка та О.Звіра) за квітень отримала вихованка училища Юлія Остапчук (вип. 2009р). Юля відзначена за успішний виступ на чемпіонаті Європи з жіночої боротьби, де вона стала чемпіонкою.
У травні кращим визнаний ще один вихованець училища Маркіян Івашко (вип. 1996р.). Нагадаємо, що у травні Маркіян відзначився на одному з етапів Кубка світу, де він став срібним призером. Відзнаку Івашку вручив директор училища Степан Родак.
Надалі члени виконкому обговорили такі питання:
1.     Про основні підсумки виступів спортсменів Львівщини на Іграх ХХХ олімпіади у Лондоні.
2.     Про підсумки проведення на Львівщині всеукраїнських олімпійських заходів.
3.     Про мережу шкіл олімпійської освіти у 2012/2013 навчальному році
З першого питання участь у обговоренні взяв Степан Родак. Директор училища звернув увагу на те, що в результаті суб’єктивної і непрозорої системи відбору членів олімпійської команди з боротьби львівські борці Андрій Стаднік і Наталія Синишин (вип. ЛУФК 2005р.) опинилися поза збірною. Як свідчать підсумки олімпіади, їхні опоненти Андрій Квятковський і Тетяна Лазарєва до боротьби на Іграх виявилися не готовими.
Рішенням ВНОК Львівське училище фізичної культури включене в перелік шкіл олімпійської освіти на 2012-2014 роки.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігорУчні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти Міжнародний день музики у товаристві Олесі ФранкоУ ЛУФК презентували книгу «Голос війни: історії ветеранів»Анастасія Скорупська – переможниця «Кубку Галичини» з тенісуДень фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!