48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Степан Родак взяв участь у засіданні ВНОК


6 вересня 2012р. у конференц-залі готелю «Леополіс» відбулося засідання відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, участь у якому взяв директор Львівського училища фізичної культури, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Степан Родак. Нагадаємо, що Степан Родак є одним з заступників голови ВНОК.
На початку засідання були вручені відзнаки кращого спортсмена місяця на Львівщині. «Крило успіху» (так називається авторська робота відомих львівських митців шкла, професорів Ф.Черняка та О.Звіра) за квітень отримала вихованка училища Юлія Остапчук (вип. 2009р). Юля відзначена за успішний виступ на чемпіонаті Європи з жіночої боротьби, де вона стала чемпіонкою.
У травні кращим визнаний ще один вихованець училища Маркіян Івашко (вип. 1996р.). Нагадаємо, що у травні Маркіян відзначився на одному з етапів Кубка світу, де він став срібним призером. Відзнаку Івашку вручив директор училища Степан Родак.
Надалі члени виконкому обговорили такі питання:
1.     Про основні підсумки виступів спортсменів Львівщини на Іграх ХХХ олімпіади у Лондоні.
2.     Про підсумки проведення на Львівщині всеукраїнських олімпійських заходів.
3.     Про мережу шкіл олімпійської освіти у 2012/2013 навчальному році
З першого питання участь у обговоренні взяв Степан Родак. Директор училища звернув увагу на те, що в результаті суб’єктивної і непрозорої системи відбору членів олімпійської команди з боротьби львівські борці Андрій Стаднік і Наталія Синишин (вип. ЛУФК 2005р.) опинилися поза збірною. Як свідчать підсумки олімпіади, їхні опоненти Андрій Квятковський і Тетяна Лазарєва до боротьби на Іграх виявилися не готовими.
Рішенням ВНОК Львівське училище фізичної культури включене в перелік шкіл олімпійської освіти на 2012-2014 роки.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФК