48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Степан Родак взяв участь у засіданні ВНОК


6 вересня 2012р. у конференц-залі готелю «Леополіс» відбулося засідання відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, участь у якому взяв директор Львівського училища фізичної культури, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Степан Родак. Нагадаємо, що Степан Родак є одним з заступників голови ВНОК.
На початку засідання були вручені відзнаки кращого спортсмена місяця на Львівщині. «Крило успіху» (так називається авторська робота відомих львівських митців шкла, професорів Ф.Черняка та О.Звіра) за квітень отримала вихованка училища Юлія Остапчук (вип. 2009р). Юля відзначена за успішний виступ на чемпіонаті Європи з жіночої боротьби, де вона стала чемпіонкою.
У травні кращим визнаний ще один вихованець училища Маркіян Івашко (вип. 1996р.). Нагадаємо, що у травні Маркіян відзначився на одному з етапів Кубка світу, де він став срібним призером. Відзнаку Івашку вручив директор училища Степан Родак.
Надалі члени виконкому обговорили такі питання:
1.     Про основні підсумки виступів спортсменів Львівщини на Іграх ХХХ олімпіади у Лондоні.
2.     Про підсумки проведення на Львівщині всеукраїнських олімпійських заходів.
3.     Про мережу шкіл олімпійської освіти у 2012/2013 навчальному році
З першого питання участь у обговоренні взяв Степан Родак. Директор училища звернув увагу на те, що в результаті суб’єктивної і непрозорої системи відбору членів олімпійської команди з боротьби львівські борці Андрій Стаднік і Наталія Синишин (вип. ЛУФК 2005р.) опинилися поза збірною. Як свідчать підсумки олімпіади, їхні опоненти Андрій Квятковський і Тетяна Лазарєва до боротьби на Іграх виявилися не готовими.
Рішенням ВНОК Львівське училище фізичної культури включене в перелік шкіл олімпійської освіти на 2012-2014 роки.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області