48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : У Європі будуть континентальні ігри


Патрік ХіккіПід час свого виступу на ІІІ спортивному конгресі України з доповіддю «Сучасні тенденції розвитку світового олімпійського руху. Співпраця МОК та ЄОК з НОКами: нові проекти та перспективи» президент Європейських олімпійських комітетів (ЄОК) Патрік Хіккі озвучив, що ЄОК працює над ідеєю проведення на Європейському континенті Європейських ігор на зразок Азійських чи Панамериканських.
Коротка довідка.
Азійські ігри – комплексні спортивні змагання, які проводяться щочотири роки за два роки до чергових Олімпійських ігор під егідою Олімпійської ради Азії та Міжнародного олімпійського комітету. Перші такі змагання були проведені у 1951р. у Нью Делі (Індія), ХVІ – у 2010р. у м.Гуанчжоу (Китай). Ігри у Гуанчжоу були наймасштабнішими – атлети змагались в 42 видах спорту у 476 видах змагань. До програми Азійських ігор входять як традиційні олімпійські види, так і такі достатньо екзотичні, як крикет, ушу, сквош, софт-теніс, сепактакрав, пенчак-силат тощо.
Проводяться також зимові Азійські ігри, юнацькі Азійські ігри, пляжні Азійські ігри.
Панамериканські ігри – міжнародні комплексні спортивні змагання, які проводяться щотири роки на обидвох американських континентах за рік до проведення чергових Олімпійських ігор.
Перші такі ігри були проведені у 1951р. у м.Буенос-Айресі (Аргентина), останні ХVІ – у м.Гвадалахарі (Мексика) у 2011р. Змагання проводяться переважно з олімпійських видів спорту, хоч присутні і такі нетрадиційні види, як боулінг, бразильське джіу-джітсу, поло, ракетбол, сквош, роллерспорт, футзал тощо. У Гвадалахарі біля 6000 учасників з 42 країн північної та південної Америки змагались у 36 видах спорту.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»