47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : У Європі будуть континентальні ігри


Патрік ХіккіПід час свого виступу на ІІІ спортивному конгресі України з доповіддю «Сучасні тенденції розвитку світового олімпійського руху. Співпраця МОК та ЄОК з НОКами: нові проекти та перспективи» президент Європейських олімпійських комітетів (ЄОК) Патрік Хіккі озвучив, що ЄОК працює над ідеєю проведення на Європейському континенті Європейських ігор на зразок Азійських чи Панамериканських.
Коротка довідка.
Азійські ігри – комплексні спортивні змагання, які проводяться щочотири роки за два роки до чергових Олімпійських ігор під егідою Олімпійської ради Азії та Міжнародного олімпійського комітету. Перші такі змагання були проведені у 1951р. у Нью Делі (Індія), ХVІ – у 2010р. у м.Гуанчжоу (Китай). Ігри у Гуанчжоу були наймасштабнішими – атлети змагались в 42 видах спорту у 476 видах змагань. До програми Азійських ігор входять як традиційні олімпійські види, так і такі достатньо екзотичні, як крикет, ушу, сквош, софт-теніс, сепактакрав, пенчак-силат тощо.
Проводяться також зимові Азійські ігри, юнацькі Азійські ігри, пляжні Азійські ігри.
Панамериканські ігри – міжнародні комплексні спортивні змагання, які проводяться щотири роки на обидвох американських континентах за рік до проведення чергових Олімпійських ігор.
Перші такі ігри були проведені у 1951р. у м.Буенос-Айресі (Аргентина), останні ХVІ – у м.Гвадалахарі (Мексика) у 2011р. Змагання проводяться переважно з олімпійських видів спорту, хоч присутні і такі нетрадиційні види, як боулінг, бразильське джіу-джітсу, поло, ракетбол, сквош, роллерспорт, футзал тощо. У Гвадалахарі біля 6000 учасників з 42 країн північної та південної Америки змагались у 36 видах спорту.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігорУчні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти