47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Степан Родак: «Говорити про відкриття відділення хокею в училищі фізкультури передчасно»


Родак Степан20 листопада 2012р. у Львівській обласній державній адміністрації відбулася нарада з питань розвитку хокею на Львівщині.
У нараді брали участь директор оргкомітету «Євро-2012 – Україна», представник Федерації хокею України Маркіян Лубківський, член НОК України Іван Федоренко, директор департаменту «Євро-2012» Львівської міської ради Олег Засадний, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА Юрій Майборода, ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Приступа, голова федерації хокею Львівської обл., голова Яворівської РДА Микола Романюк, директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак та ін.
Учасники наради обговорили питання будівництва у м.Львові хокейної арени в рамках виконання державної цільової соціальної програми «Хокей України», можливостей відкриття спеціалізації «хокей» в університеті фізичної культури та відділення хокею в училищі фізкультури. За результатами наради підготовано відповідне рішення.
Поділитися враженнями від наради ми попросили директора училища фізкультури, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Степана Родака.
- Нарада справила приємне враження і засвідчила, що федерація хокею України, яку представляли Маркіян Лубківський і Іван Федоренко, намагається серйозно і , що головне, системно підійти до розвитку цього популярного виду спорту в Україні в цілому і нашому регіоні, зокрема. Питання стоїть так, що у березні наступного року у Львові в районі вулиць Пулюя-Трускавецької повинно розпочатися будівництво льодового палацу на 1700 глядацьких місць. А, отже, слід вже сьогодні думати про розвиток хокейної інфраструктури у нашому місті.
Що стосується відкриття відділення хокею у нашому училищі, я вважаю, що робити це вже сьогодні дещо передчасно, хоч представники хокейної федерації були досить наполегливими у цьому. Домовились, що спочатку треба зробити розрахунки, у що це обійдеться, адже хокей – дорогий вид спорту, подумати, які вже існуючі види спорту підтіснити або попросту закрити – училище не безрозмірне. І, звичайно, дочекатись здачі в експлуатацію льодової ковзанки – учням треба десь тренуватись.
Розмову вела Наталія Васьо

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Анастасія Скорупська – переможниця «Кубку Галичини» з тенісуДень фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!Маргарита Закашевська – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з важкої атлетикиАліна Цюрпалевич – чемпіонка України з тенісуСтепан Родак: «В Аргентину на юнацьку олімпіаду збираються п’ятеро львів’ян»Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний дух