48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Степан Родак: «Говорити про відкриття відділення хокею в училищі фізкультури передчасно»


Родак Степан20 листопада 2012р. у Львівській обласній державній адміністрації відбулася нарада з питань розвитку хокею на Львівщині.
У нараді брали участь директор оргкомітету «Євро-2012 – Україна», представник Федерації хокею України Маркіян Лубківський, член НОК України Іван Федоренко, директор департаменту «Євро-2012» Львівської міської ради Олег Засадний, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА Юрій Майборода, ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Приступа, голова федерації хокею Львівської обл., голова Яворівської РДА Микола Романюк, директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак та ін.
Учасники наради обговорили питання будівництва у м.Львові хокейної арени в рамках виконання державної цільової соціальної програми «Хокей України», можливостей відкриття спеціалізації «хокей» в університеті фізичної культури та відділення хокею в училищі фізкультури. За результатами наради підготовано відповідне рішення.
Поділитися враженнями від наради ми попросили директора училища фізкультури, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Степана Родака.
- Нарада справила приємне враження і засвідчила, що федерація хокею України, яку представляли Маркіян Лубківський і Іван Федоренко, намагається серйозно і , що головне, системно підійти до розвитку цього популярного виду спорту в Україні в цілому і нашому регіоні, зокрема. Питання стоїть так, що у березні наступного року у Львові в районі вулиць Пулюя-Трускавецької повинно розпочатися будівництво льодового палацу на 1700 глядацьких місць. А, отже, слід вже сьогодні думати про розвиток хокейної інфраструктури у нашому місті.
Що стосується відкриття відділення хокею у нашому училищі, я вважаю, що робити це вже сьогодні дещо передчасно, хоч представники хокейної федерації були досить наполегливими у цьому. Домовились, що спочатку треба зробити розрахунки, у що це обійдеться, адже хокей – дорогий вид спорту, подумати, які вже існуючі види спорту підтіснити або попросту закрити – училище не безрозмірне. І, звичайно, дочекатись здачі в експлуатацію льодової ковзанки – учням треба десь тренуватись.
Розмову вела Наталія Васьо

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних юних спортсменівСтаршокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФКВ гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенціїУчасники проекту "Час читати" вітають усіх з Міжнародним днем спортуНе спортом єдинимЦікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!