48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Олімпійська чемпіонка Яна Шемякіна зустрілася з учнями ЛУФК


Яна Шемякіна22 листопада в рамках місячника українських спортових традицій у Львівському училищі фізичної культури відбулася зустріч з чемпіонкою ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні Яною Шемякіною та її товаришками по команді - випускницею училища Анфісою Почкаловою, і третьокурсницею Ксенією Пантелєєвою. На вечір був запрошений і наставник дівчат – заслужений працівник фізичної культури і спорту, старший тренер національної збірної команди України з жіночої шпаги Андрій Орліковський – людина неординарна і талановита, адже саме йому вдалося підготувати на Олімпійські ігри одразу трьох львівських шпажисток. А це найбільший успіх львівського фехтування за всю його історію.
На початках свята учні дізналися про зародження і розвиток фехтування у Львові, переглянули дивовижні світлини з позаминулого сторіччя, які люб’язно надала вчитель фехтування Діна Пантєлєєва. Андрій Орліковський поділився спогадами про те, як дівчата вперше потрапили до спортивної зали, чим відрізнялися від інших початківців та як робили перші кроки до своїх успіхів. Ведучі вечора розповіли про спортивний шлях кожної спортсменки, починаючи від вступу їх в училище лише першорозрядницями і аж до зіркового сьогодення. Цікаво було дітям дізнатися про те, що і Яна, і Анфіса свою спортивну діяльність успішно поєднували з навчанням, адже обидві дівчини закінчили училище не лише майстрами спорту міжнародного класу, а й відмінницями навчання. Самі ж олімпійки ділилися враженнями від Олімпійських Ігор, тепло згадували роки навчання в училищі, дякували своїм наставникам.
З привітальною промовою виступила заступник директора з навчально-спортивної роботи Мар’яна Дмитрів, яка наголосила, що Яна для сьогоднішніх учнів і студентів є прикладом зібраності і цілеспрямованості, прикладом того шляху, який повинен пройти кожен спортсмен під час навчання в училищі. Не кожен стане Олімпійським чемпіоном, але кожен повинен цього прагнути. Мар'яна Богданівна вручила, також, Яні відзнаку найпопулярнішого випускника училища, .
Учні радо вітали не лише олімпійок та їх тренера, а й батьків Яни, які прийшли також подивитися, як усе починалося.
На жаль, усе добре рано чи пізно закінчується. Так і вечір добіг кінця. На прикладах олімпійок учні вкотре переконалися, що спорт – явище багатогранне, де перемежовуються успіхи з невдачами, злети з падіннями, сльози та біль з радістю та тріумфом. Але, якщо ставити перед собою мету і наполегливо йти до неї, незважаючи ні на що, можна досягти найвищих вершин. Наостанок усі присутні на святі переглянули відео з нагородження фехтувальниць в олімпійському Лондоні, це дало змогу разом пережити тріумф нашої країни та її «золотої» мушкетерки Яни Шемякіної.
А потім Яна разом з подругами по збірній роздавала автографи та фотографувалась з усіма бажаючими, а їх було чимало (!). Ми переконані, що серед учнів ЛУФК підростають майбутні олімпійські чемпіони, можливо, після зустрічі з Яною їх ще побільшає, адже їй вдалося запалити вогник перемоги у багатьох серцях юних спортовців. Та й самі працівники училища пам’ятатимуть цю зустріч завжди. Фото дивитися в галереї.
Підготувала Наталія Васьо

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних юних спортсменівСтаршокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФКВ гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенціїУчасники проекту "Час читати" вітають усіх з Міжнародним днем спортуНе спортом єдинимЦікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!