48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Степан Родак: У«Карпатах» хочуть швидкого результату - такого у спорті не буває"


Степан РодакЯк ми вже повідомляли, у суботу, 24 листопада 2012р., у Дублянах на стадіоні аграрного університету відбувся цікавий футбольний матч. Команда 11 класу (U-17) ЛУФК зустрічалася з дев’ятнадцятирічними футболістами ФК «Карпати». Одним із зацікавлених спостерігачів за цією грою був директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак. Ми попросили Степана Михайловича поділитися враженнями від матчу.
- Гра виявилася напрочуд впертою, змістовною і проходила на зустрічних курсах. Наші хлопці ні в чому не поступалися своїм старшим суперникам, а в окремих компонентах гри, як от контроль м’яча, перехід від оборони до атаки, підготовка атакувальних дій, взаємодія на полі в багатьох епізодах виглядала симпатичніше. Свідченням цьому є те, що молоді «карпатівці» не створили жодного реального гольового моменту. А те, що команда пропустила курйозний гол (автоголом відзначився Станіслав Штаненко) – справа випадку і втоми. Все-таки різниця у віці давалася взнаки. До того ж тайми тривали по 45 хвилин, тоді як у цій віковій категорії грають по 40. І грали хлопці на натуральному полі, а тренуються постійно на штучному.
І ще одну річ хотів би відзначити. За побудовою і організацією гри, її розумінням, техніко-тактичною підготовленістю наша команда була на рівні. А це свідчення того, що наші молоді тренери, в даному випадку Роман Гнатів та Віталій Лобасюк нічим не гірші за іноземних фахівців. Чому б їм не дати шанс і надалі працювати з цими хлопцями після закінчення училища?

    - До речі, болгарський спеціаліст Радослав Боянов, який працює у «Карпатах» з
U-19, у своєму інтерв’ю наголосив, що вже найближчим часом буде запрошувати на тренування, а згодом і на ігри окремих гравців нашої команди, і , як він висловився, не одного-двох.

- Я категорично проти цього. На все свій час. Боянов нехай спочатку доведе до логічного завершення тих хлопців, з якими працює - їх куди дінуть?У клубі хочуть швидкого результату – такого у спорті не буває. Молодий футболіст, як і молоде вино, мусить дозріти.
      Я вважаю, ця команда повинна достойно закінчити свої виступи у чемпіонаті України серед сімнадцятирічних. Багато футболістів запрошуються у збірну юнацьку команду України – це додаткове навантаження для них. Хлопцям треба отримати загальну середню освіту, підготуватись до ЗНО, вступити до вищих навчальних закладів – і для цього треба докласти зусиль. А тоді вже переходити у клубну систему. А так вийде, ні тут, ні там. У мене досі перед очима Ярослав Мартинюк – один з найперспективніших українських футболістів свого віку у часи його закінчення училища. Його так само затаскали по збірних, по зборах, по турнірах, що хлопець до цього часу, як мені здається, не може відійти.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Що таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!Підсумки методичної декади у 2018 – 2019 навчальному роціСтудент ЛУФК Павло Коростильов – спортсмен року на ЛьвівщиніІрина Прокоп’як і Чінгіз Агаджанов – лауреати Форуму ігрових видів спорту«З Україною в серці»Психологічна студія у бібліотеці ЛУФКУчні ЛУФК зустрілись з Ігорем Засядковичем – дзюдоїстом і акторомВітаємо Волошин Мілану - переможця конкурсу патріотичної поезії до Міжнародного дня рідної мови!Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мовиУчні ЛУФК разом з Русланом Кошулинським перегорнули сторінки Революції Гідності Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в Україні