47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Найграмотніша в ЛУФК Педосенко Марта


У День української писемності та мови учні Львівського училища фізичної культури писали диктанти і визначали найграмотнішого учня училища.
Найграмотнішою виявилася учениця відділення фехтування Марта Педосенко (10 кл.). У трійку кращих увійшли також представник відділення боротьби Олег Гарнага (9 кл.) та гандболістка Марія Шендерук (10кл.).
Десятка найграмотніших учнів ЛУФК виглядає так:
1.   М. Педосенко (10-в кл.) – фехтування
2.   О. Гарнага ( 9-в кл.) – боротьба
3.   М. Шендерук (10-в кл.) – гандбол
4.   О. Овчаренко (10-в кл.) – дзюдо
5.   І. Барабаш (11-в кл.) – гандбол
6.   К. Сальва (8-б кл.) – гандбол
7.   О. Жолобович (8-б кл.) – гандбол
8.   Л. Нікольчук ( 9-а кл.) – боротьба
9.   А. Боженко ( 8-а кл.) – боротьба
10. М. Нагорна (11-в кл.) – гандбол
Як бачимо, тон у знанні рідної мови задають гандболістки та борці. Слід додати, що кращі учні ще й добрі спортсмени. Дівчата-гандболістки є лідерами національних гандбольних змагань. Олег Овчаренко нещодавно став срібним призером чемпіонату України серед кадетів, а Настя Боженко посіла ІІІ місце на відкритому Кубку Польщі.
Повністю результати конкурсу на найграмотнішого учня ЛУФК можна подивитись у розділі «навчання/конкурси».

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор