49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Найграмотніша в ЛУФК Педосенко Марта


У День української писемності та мови учні Львівського училища фізичної культури писали диктанти і визначали найграмотнішого учня училища.
Найграмотнішою виявилася учениця відділення фехтування Марта Педосенко (10 кл.). У трійку кращих увійшли також представник відділення боротьби Олег Гарнага (9 кл.) та гандболістка Марія Шендерук (10кл.).
Десятка найграмотніших учнів ЛУФК виглядає так:
1.   М. Педосенко (10-в кл.) – фехтування
2.   О. Гарнага ( 9-в кл.) – боротьба
3.   М. Шендерук (10-в кл.) – гандбол
4.   О. Овчаренко (10-в кл.) – дзюдо
5.   І. Барабаш (11-в кл.) – гандбол
6.   К. Сальва (8-б кл.) – гандбол
7.   О. Жолобович (8-б кл.) – гандбол
8.   Л. Нікольчук ( 9-а кл.) – боротьба
9.   А. Боженко ( 8-а кл.) – боротьба
10. М. Нагорна (11-в кл.) – гандбол
Як бачимо, тон у знанні рідної мови задають гандболістки та борці. Слід додати, що кращі учні ще й добрі спортсмени. Дівчата-гандболістки є лідерами національних гандбольних змагань. Олег Овчаренко нещодавно став срібним призером чемпіонату України серед кадетів, а Настя Боженко посіла ІІІ місце на відкритому Кубку Польщі.
Повністю результати конкурсу на найграмотнішого учня ЛУФК можна подивитись у розділі «навчання/конкурси».

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

День Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина КоростильоваХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнуютьСестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спортуІван Пулюй – взірець української національної еліти