48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Найграмотніша в ЛУФК Педосенко Марта


У День української писемності та мови учні Львівського училища фізичної культури писали диктанти і визначали найграмотнішого учня училища.
Найграмотнішою виявилася учениця відділення фехтування Марта Педосенко (10 кл.). У трійку кращих увійшли також представник відділення боротьби Олег Гарнага (9 кл.) та гандболістка Марія Шендерук (10кл.).
Десятка найграмотніших учнів ЛУФК виглядає так:
1.   М. Педосенко (10-в кл.) – фехтування
2.   О. Гарнага ( 9-в кл.) – боротьба
3.   М. Шендерук (10-в кл.) – гандбол
4.   О. Овчаренко (10-в кл.) – дзюдо
5.   І. Барабаш (11-в кл.) – гандбол
6.   К. Сальва (8-б кл.) – гандбол
7.   О. Жолобович (8-б кл.) – гандбол
8.   Л. Нікольчук ( 9-а кл.) – боротьба
9.   А. Боженко ( 8-а кл.) – боротьба
10. М. Нагорна (11-в кл.) – гандбол
Як бачимо, тон у знанні рідної мови задають гандболістки та борці. Слід додати, що кращі учні ще й добрі спортсмени. Дівчата-гандболістки є лідерами національних гандбольних змагань. Олег Овчаренко нещодавно став срібним призером чемпіонату України серед кадетів, а Настя Боженко посіла ІІІ місце на відкритому Кубку Польщі.
Повністю результати конкурсу на найграмотнішого учня ЛУФК можна подивитись у розділі «навчання/конкурси».

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!