47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Нанкінлеле – талісман юнацької олімпіади-2014


Оргкомітет II літніх Юнацьких Олімпійських ігор в Нанкіні-2014 презентував офіційний талісман.
Символом Ігор став Нанкінлеле, чоловічок, який представляє собою природну особливість міста Нанкін - різнокольорові річкові камені.
Талісман передає кольори і форми камінчиків і стилізований під емблему Олімпіади. «Леле» - представляє собою звук, який чується, коли камені зіштовхуються разом, і вимовляється як китайське слово, що означає щастя або радість.
Нанкінлеле обрали символом після національного конкурсу, який організував оргкомітет Ігор. Понад 1,2 мільйона студентів з 900 навчальних закладів Китаю брали у ньому участь.
За словами розробників, емблема відображає багату китайську культуру і олімпійський дух.
Президент Міжнародного Олімпійського Комітету Жак Рогге у вітальному листі зазначив: «Дизайн Нанкінлеле не тільки передає унікальні аспекти місцевих каменів, але і є яскравим, веселим, барвистим і енергійним».
Джерело: www.noc-ukr.org

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Непрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор