47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Нанкінлеле – талісман юнацької олімпіади-2014


Оргкомітет II літніх Юнацьких Олімпійських ігор в Нанкіні-2014 презентував офіційний талісман.
Символом Ігор став Нанкінлеле, чоловічок, який представляє собою природну особливість міста Нанкін - різнокольорові річкові камені.
Талісман передає кольори і форми камінчиків і стилізований під емблему Олімпіади. «Леле» - представляє собою звук, який чується, коли камені зіштовхуються разом, і вимовляється як китайське слово, що означає щастя або радість.
Нанкінлеле обрали символом після національного конкурсу, який організував оргкомітет Ігор. Понад 1,2 мільйона студентів з 900 навчальних закладів Китаю брали у ньому участь.
За словами розробників, емблема відображає багату китайську культуру і олімпійський дух.
Президент Міжнародного Олімпійського Комітету Жак Рогге у вітальному листі зазначив: «Дизайн Нанкінлеле не тільки передає унікальні аспекти місцевих каменів, але і є яскравим, веселим, барвистим і енергійним».
Джерело: www.noc-ukr.org

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Степан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!Маргарита Закашевська – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з важкої атлетикиАліна Цюрпалевич – чемпіонка України з тенісуСтепан Родак: «В Аргентину на юнацьку олімпіаду збираються п’ятеро львів’ян»Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний духАнастасія Скорупська – дворазова чемпіонка України з тенісуПідсумки тижня історії у ЛУФК