47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : ЛУФК отримало нагороду


26 грудня 2012р. у Національному університеті фізичного виховання і спорту у Києві відбулася церемонія нагородження переможців комплексних спортивних заходів, що проводилися під егідою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та його Комітету з фізичного виховання і спорту.
У урочистостях взяли участь перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма, президент Національної академії педагогічних наук України, президент студентської спортивної спілки України Василь Кремень, новопризначений голова Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства Євген Баженков.
У номінації «Кращі спеціалізовані навчальні заклади спортивного профілю за результатами виступу у ІV спортивних іграх школярів України» Кубком за ІІІ місце відзначене Львівське училище фізичної культури.
Нагороду з рук Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгена Суліми отримала заступник директора училища Мар’яна Дмитрів.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор