48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : ЛУФК отримало нагороду


26 грудня 2012р. у Національному університеті фізичного виховання і спорту у Києві відбулася церемонія нагородження переможців комплексних спортивних заходів, що проводилися під егідою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та його Комітету з фізичного виховання і спорту.
У урочистостях взяли участь перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма, президент Національної академії педагогічних наук України, президент студентської спортивної спілки України Василь Кремень, новопризначений голова Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства Євген Баженков.
У номінації «Кращі спеціалізовані навчальні заклади спортивного профілю за результатами виступу у ІV спортивних іграх школярів України» Кубком за ІІІ місце відзначене Львівське училище фізичної культури.
Нагороду з рук Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгена Суліми отримала заступник директора училища Мар’яна Дмитрів.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»