48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : ЛУФК отримало нагороду


26 грудня 2012р. у Національному університеті фізичного виховання і спорту у Києві відбулася церемонія нагородження переможців комплексних спортивних заходів, що проводилися під егідою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та його Комітету з фізичного виховання і спорту.
У урочистостях взяли участь перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма, президент Національної академії педагогічних наук України, президент студентської спортивної спілки України Василь Кремень, новопризначений голова Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства Євген Баженков.
У номінації «Кращі спеціалізовані навчальні заклади спортивного профілю за результатами виступу у ІV спортивних іграх школярів України» Кубком за ІІІ місце відзначене Львівське училище фізичної культури.
Нагороду з рук Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгена Суліми отримала заступник директора училища Мар’яна Дмитрів.

Samsung S9+ Plus дисплей купить - копия Samsung Мобилие деталей.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!