47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Дискваліфікацію за допінг збільшать до чотирьох років


З 1 січня 2015р. вступає в дію новий кодекс Всесвітнього антидопінгового агентства.
В новій редакції документа чітко встановлюється, що тестування може проводитися в будь-якому місці в будь-який час будь-якою антидопінговою організацією, яка має юрисдикцію над спортсменом. Стандартний термін дискваліфікації за перше порушення збільшений до чотирьох років, крім окремих випадків.
Система доказу недбалості і умисності з метою скорочення санкції - ускладнена. Всі результати спортсмена, досягнуті в період дискваліфікації, анулюються навіть у разі ретроактивної дискваліфікації. Термін давності для порушення справи замість восьми років продовжений до 10 за наявність і використання заборонених препаратів, а за інші порушеннях антидопінгових правил (наприклад, за призначення або розповсюдження) - до 14. Нарешті, пропонується внести зміни до статті, що стосується віднесення тієї чи іншої субстанції до забороненої. Критеріїв як і раніше, залишилося три: здатність поліпшити спортивний результат, потенційна шкода здоров'ю і протиріччя духу спорту. Але якщо раніше для внесення до Забороненого списку WADA потрібна була відповідність субстанції двом будь-яким критеріям з трьох, тепер одним обов'язковим критерієм є здатність поліпшити результат.
На засіданні Ради Європи, присвяченому обговоренню змін кодексу ВАДА було прийнято рішення зберегти можливість брати у спортсмена контрольну пробу "Б", хоча раніше говорилося, що в майбутньому всі вердикти можуть виноситися на підставі лише проби «А».
Джерело: www.sportbox.ru

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігорУчні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти Міжнародний день музики у товаристві Олесі ФранкоУ ЛУФК презентували книгу «Голос війни: історії ветеранів»Анастасія Скорупська – переможниця «Кубку Галичини» з тенісуДень фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!