48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Дискваліфікацію за допінг збільшать до чотирьох років


З 1 січня 2015р. вступає в дію новий кодекс Всесвітнього антидопінгового агентства.
В новій редакції документа чітко встановлюється, що тестування може проводитися в будь-якому місці в будь-який час будь-якою антидопінговою організацією, яка має юрисдикцію над спортсменом. Стандартний термін дискваліфікації за перше порушення збільшений до чотирьох років, крім окремих випадків.
Система доказу недбалості і умисності з метою скорочення санкції - ускладнена. Всі результати спортсмена, досягнуті в період дискваліфікації, анулюються навіть у разі ретроактивної дискваліфікації. Термін давності для порушення справи замість восьми років продовжений до 10 за наявність і використання заборонених препаратів, а за інші порушеннях антидопінгових правил (наприклад, за призначення або розповсюдження) - до 14. Нарешті, пропонується внести зміни до статті, що стосується віднесення тієї чи іншої субстанції до забороненої. Критеріїв як і раніше, залишилося три: здатність поліпшити спортивний результат, потенційна шкода здоров'ю і протиріччя духу спорту. Але якщо раніше для внесення до Забороненого списку WADA потрібна була відповідність субстанції двом будь-яким критеріям з трьох, тепер одним обов'язковим критерієм є здатність поліпшити результат.
На засіданні Ради Європи, присвяченому обговоренню змін кодексу ВАДА було прийнято рішення зберегти можливість брати у спортсмена контрольну пробу "Б", хоча раніше говорилося, що в майбутньому всі вердикти можуть виноситися на підставі лише проби «А».
Джерело: www.sportbox.ru

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області