48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Дискваліфікацію за допінг збільшать до чотирьох років


З 1 січня 2015р. вступає в дію новий кодекс Всесвітнього антидопінгового агентства.
В новій редакції документа чітко встановлюється, що тестування може проводитися в будь-якому місці в будь-який час будь-якою антидопінговою організацією, яка має юрисдикцію над спортсменом. Стандартний термін дискваліфікації за перше порушення збільшений до чотирьох років, крім окремих випадків.
Система доказу недбалості і умисності з метою скорочення санкції - ускладнена. Всі результати спортсмена, досягнуті в період дискваліфікації, анулюються навіть у разі ретроактивної дискваліфікації. Термін давності для порушення справи замість восьми років продовжений до 10 за наявність і використання заборонених препаратів, а за інші порушеннях антидопінгових правил (наприклад, за призначення або розповсюдження) - до 14. Нарешті, пропонується внести зміни до статті, що стосується віднесення тієї чи іншої субстанції до забороненої. Критеріїв як і раніше, залишилося три: здатність поліпшити спортивний результат, потенційна шкода здоров'ю і протиріччя духу спорту. Але якщо раніше для внесення до Забороненого списку WADA потрібна була відповідність субстанції двом будь-яким критеріям з трьох, тепер одним обов'язковим критерієм є здатність поліпшити результат.
На засіданні Ради Європи, присвяченому обговоренню змін кодексу ВАДА було прийнято рішення зберегти можливість брати у спортсмена контрольну пробу "Б", хоча раніше говорилося, що в майбутньому всі вердикти можуть виноситися на підставі лише проби «А».
Джерело: www.sportbox.ru

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФК