48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Юзі – талісман олімпійського фестивалю в Утрехті


Талісман XII літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю в Утрехті (Голландія) отримав ім’я «Юзі».
Ця назва була обрана з сотень пропозицій, які були надіслані з усієї Європи. Перемогу здобув студент з Утрехту Ясін Беккалі.
«Я не хотів щоб назва була занадто складна, адже це молодіжні змагання», - підкреслив переможець.
Юзі вже має власну сторінку у соціальній мережі Facebook.
Нагадаємо, що сам талісман має форму руки і втілює в собі атлетизм й дружбу і повинен стати джерелом натхнення для юних спортсменів з усієї Європи.
Довідково:
XII літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль проходитиме з 14 по 19 липня 2013 року в Утрехті (Нідерланди).
Близько 2,700 юних спортсменів віком від 13 до 18 років з усієї Європи візьмуть участь у змаганнях з 9 видів спорту. А саме: легка атлетика, баскетбол, велоспорт, гандбол, гімнастика, дзюдо, плавання, теніс та волейбол.
         Джерело: www.noc-ukr.orgКонтакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Учні ЛУФК зустрілись з Ігорем Засядковичем – дзюдоїстом і акторомВітаємо Волошин Мілану - переможця конкурсу патріотичної поезії до Міжнародного дня рідної мови!Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мовиУчні ЛУФК разом з Русланом Кошулинським перегорнули сторінки Революції Гідності Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державності