48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Юзі – талісман олімпійського фестивалю в Утрехті


Талісман XII літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю в Утрехті (Голландія) отримав ім’я «Юзі».
Ця назва була обрана з сотень пропозицій, які були надіслані з усієї Європи. Перемогу здобув студент з Утрехту Ясін Беккалі.
«Я не хотів щоб назва була занадто складна, адже це молодіжні змагання», - підкреслив переможець.
Юзі вже має власну сторінку у соціальній мережі Facebook.
Нагадаємо, що сам талісман має форму руки і втілює в собі атлетизм й дружбу і повинен стати джерелом натхнення для юних спортсменів з усієї Європи.
Довідково:
XII літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль проходитиме з 14 по 19 липня 2013 року в Утрехті (Нідерланди).
Близько 2,700 юних спортсменів віком від 13 до 18 років з усієї Європи візьмуть участь у змаганнях з 9 видів спорту. А саме: легка атлетика, баскетбол, велоспорт, гандбол, гімнастика, дзюдо, плавання, теніс та волейбол.
         Джерело: www.noc-ukr.orgКонтакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!