47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Юзі – талісман олімпійського фестивалю в Утрехті


Талісман XII літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю в Утрехті (Голландія) отримав ім’я «Юзі».
Ця назва була обрана з сотень пропозицій, які були надіслані з усієї Європи. Перемогу здобув студент з Утрехту Ясін Беккалі.
«Я не хотів щоб назва була занадто складна, адже це молодіжні змагання», - підкреслив переможець.
Юзі вже має власну сторінку у соціальній мережі Facebook.
Нагадаємо, що сам талісман має форму руки і втілює в собі атлетизм й дружбу і повинен стати джерелом натхнення для юних спортсменів з усієї Європи.
Довідково:
XII літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль проходитиме з 14 по 19 липня 2013 року в Утрехті (Нідерланди).
Близько 2,700 юних спортсменів віком від 13 до 18 років з усієї Європи візьмуть участь у змаганнях з 9 видів спорту. А саме: легка атлетика, баскетбол, велоспорт, гандбол, гімнастика, дзюдо, плавання, теніс та волейбол.
         Джерело: www.noc-ukr.orgКонтакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор