47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Заява ЛУФК з приводу ситуації навколо юнацької збірної команди України з футболу


23 березня 2013 р. у інтернет-виданні ZIK.ua, а пізніше і в інших виданнях з’явилася публікація «Львівські футбольні чиновники спричинили конфлікт між ФК «Карпати» та ФФУ», у якій Львівське училище фізичної культури звинувачується у конфлікті, що виник навколо тренувань юнацької збірної команди України у Львові на футбольному полі ЛУФК.
З цього приводу керівництво ЛУФК заявляє таке:

1. Тренування збірної команди України на футбольному полі академії футболу «Карпати» були сплановані заздалегідь на прохання управління з питань фізичної культури та спорту ЛОДА. З цього приводу в училищі відбулася нарада зі старшим тренером-методистом Безуб’яком В.Й. і адміністратором академії Белоцерковським В.А. (до речі, працівниками ФК «Карпати»), де були узгоджені усі питання тренування збірної, команд академії та ФК «Карпати» на найближчий тиждень.
 
2. Така практика роботи академії футболу «Карпати», яка є спільним навчально-спортивним утворенням Львівського училища фізичної культури і КПФ «Карпати» і створена на базі відділення футболу училища, є звичною впродовж останніх чотирьох років. Усі плани завантаження футбольного поля і розклади тренувань затверджував директор училища, що ніяких заперечень з боку КПФ «Карпати» не викликало.
 
3. Футбольне поле знаходиться на балансі училища і в звязку з покращеннями, яке здійснював КПФ «Карпати», та відповідно до Договору про співпрацю з ТзОВ «КПФ «Карпати» (нова редакція) від 12 травня 2008 р., знаходиться у користуванні академії футболу «Карпати». Відповідно до п.4.7 Договору сторони мають право спільного використання поля в межах, що не перешкоджає діяльності академії футболу.
 
4.  Училище фізичної культури є спеціалізованим навчальним закладом спортивного профілю і має завданням готувати спортсменів до національних збірних команд України з відповідних видів спорту, у тому числі футболу. Співпраця із збірними командами України є звичною для закладу. Так, у 2013 р. більше 150 спортсменів увійшли до складу збірних, тренери-вчителі училища є старшими тренерами молодіжних збірних з гандболу, водного поло, боротьби. Збірні юнацькі команди України з окремих видів спорту є частими гостями закладу, у ньому живуть і тренуються. Тому, коли надійшло прохання сприяти тренуванням збірної з футболу на базі училища, воно було сприйняте як належне, тим більше, що двоє вихованців ЛУФК Тарас Качараба і Юрій Яструб, а також Тарас Завійський з СДЮШОР «Карпати» є членами цієї збірної.
 
5. У ситуації, що склалася, училище вбачає продовження непорозумінь між ФК «Карпати» та обласною федерацією футболу, яка на місці була відповідальна за проведення навчально-тренувального збору збірної, і в які супроти його волі було втягнуте і училище.
 
6. ЛУФК висловлює стурбованість розбалансованістю стосунків зі своїм багаторічним партнером ФК "Карпати" останній час і вважає, що це не йде на користь ні одній, ні другій стороні, ні українському футболу в цілому. Так, у 2012 р. до складу юнацьких збірних команд України 1993-1996 рр.н. запрошувалося 16 вихованців відділення футболу-академії футболу «Карпати». Сьогодні у складі команд «Карпати» заявлено 23 вихованці училища, а такі футболісти як Микола Жовтюк, Сергій Загідулін, Тарас Пучковський, Амбросій Чачуа, Роман Подоляк знаходяться на підході до головної команди клубу.
 
Дирекція ЛУФК

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

День фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!Маргарита Закашевська – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з важкої атлетикиАліна Цюрпалевич – чемпіонка України з тенісуСтепан Родак: «В Аргентину на юнацьку олімпіаду збираються п’ятеро львів’ян»Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний духАнастасія Скорупська – дворазова чемпіонка України з тенісу