48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Ларису Барабаш-Темпл вшанували відзнакою Івана Боберського


26 березня 2013р. за участі представників влади, депутатського корпусу, спортивної та наукової громадськості, представників ЗМІ в актовій залі Львівського державного університету фізичної культури відбулася церемонія нагородження почесною відзнакою Івана Боберського видатної громадської діячки української діаспори у США, активного друга і партнера Національного Олімпійського комітету України Лариси Барабаш-Темпл.
Лариса Барабаш-Темпл – громадянка США. ЇЇ родинні корені пов’язані зі Львівщиною – тут народилися її батьки. Мешкає у м.Атланті.
п.Барабаш-Темпл відіграла надзвичайно важливу роль у налагодженні дієвої співпраці світового українства та керівників українського спорту в період утвердження нашої держави як самостійного суб’єкта міжнародного спорту. Очолювала в США комітет приятелів НОК України. Як аташе НОК проводила важливу роботу з підготовки дебютних виступів українських збірних на зимових в Ліллехаммері та літніх Олімпійських іграх в Атланті 1996р.
Впродовж 1993-1996р.р. здійснила масштабну акцію щодо фінансової підтримки НОК України. Під час Олімпіади у Атланті організувала роботу унікального Українського дому, де проходили зустрічі і прийоми першого президента НОК України Валерія Борзова, вшанування українських чемпіонів тощо. Українська і зарубіжна преса справедливо іменувала Ларису Барабаш-Темпл «добрим ангелом українських атлетів».
У церемонії відзначення п.Лариси Барабаш-Темпл взяв участь і виступив директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак. Директор училища згадав буремні роки початку дев’яностих, коли утверджувався український національний спорт, коли шукалися контакти з міжнародними спортивними структурами, шляхи самостійного виходу на міжнародну арену. І тут роль української діаспори США і Канади була неоціненна.
«Вшановуючи сьогодні п.Барабаш-Темпл, - сказав Степан Родак, ми не повинні забувати імена і її найближчих сподвижників – св.п. Мирона Стебельського і св. п. Стаха Габи, які, власне, і долучили п.Ларису до української справи і з якими спільно разом було зроблено стільки добрих справ для становлення українського незалежного спорту».
   За матеріалами: www.sport-oda.lviv.ua

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області