47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Крило успіху» дісталося вихованцям ЛУФК


Павло КоростильовУ актовій залі Львівського державного університету фізичної культури 26 березня 2013р. відбулося нагородження кращих спортсменів Львівщини за окремі місяці минулого року.
За слушної нагоди вдалося зібрати усіх «боржників», оскільки не так часто провідні спортсмени бувають дома.
Цікава деталь, що усі іменинники виявилися вихованцями Львівського училища фізичної культури, що ще раз підкреслює ту обставину, що сьогодні наш навчальний заклад є важливою і незамінною ланкою львівського та українського спорту.
Отож, в.о. голови відділення НОК Юрій Майборода, його заступники ректор університету фізкультури, професор Євген Приступа та директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак вручили відзнаку «Крило успіху» та грошові премії таким лауреатам:
- кращий спортсмен квітня – Дмитру Грачову (стрільба з лука)
- кращий спортсмен червня – Віталію Вергелесу (веслування на каное)
- кращий спортсмен липня – Яні Шемякіній (фехтування)
- кращий спортсмен вересня – Наталії Синишин (боротьба)
- кращий спортсмен жовтня – Ірині Гусяк (боротьба)
- кращий спортсмен листопада – Юлії Благіні (боротьба)
Ну а кращим спортсменом грудня став дев’ятикласник училища Павло Коростильов. Це унікальне явище, коли настільки юний спортсмен зумів конкурувати з елітою Львівського спорту.
Поруч із спортсменами грошовими преміями були відзначені і їхні тренери. Серед них Олег Сазонов, Валентина Коростильова, Віктор Глібенко.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»ЛУФК розпочало співпрацю з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Вчителі зі спорту ЛУФК обговорили питання протидії допінгуАліна Цюрпалевич – переможниця міжнародного тенісного турніру у ЄгиптіМарія Городня – бронзова призерка юніорського чемпіонату України з плаванняОксана Вацеба взяла участь у засіданні комісії НОК День Свободи і Гідності у ЛУФК«А ми тую стрілецькую славу збережемо»Коваль Вікторія – найграмотніший учень ЛУФК