47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Крило успіху» дісталося вихованцям ЛУФК


Павло КоростильовУ актовій залі Львівського державного університету фізичної культури 26 березня 2013р. відбулося нагородження кращих спортсменів Львівщини за окремі місяці минулого року.
За слушної нагоди вдалося зібрати усіх «боржників», оскільки не так часто провідні спортсмени бувають дома.
Цікава деталь, що усі іменинники виявилися вихованцями Львівського училища фізичної культури, що ще раз підкреслює ту обставину, що сьогодні наш навчальний заклад є важливою і незамінною ланкою львівського та українського спорту.
Отож, в.о. голови відділення НОК Юрій Майборода, його заступники ректор університету фізкультури, професор Євген Приступа та директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак вручили відзнаку «Крило успіху» та грошові премії таким лауреатам:
- кращий спортсмен квітня – Дмитру Грачову (стрільба з лука)
- кращий спортсмен червня – Віталію Вергелесу (веслування на каное)
- кращий спортсмен липня – Яні Шемякіній (фехтування)
- кращий спортсмен вересня – Наталії Синишин (боротьба)
- кращий спортсмен жовтня – Ірині Гусяк (боротьба)
- кращий спортсмен листопада – Юлії Благіні (боротьба)
Ну а кращим спортсменом грудня став дев’ятикласник училища Павло Коростильов. Це унікальне явище, коли настільки юний спортсмен зумів конкурувати з елітою Львівського спорту.
Поруч із спортсменами грошовими преміями були відзначені і їхні тренери. Серед них Олег Сазонов, Валентина Коростильова, Віктор Глібенко.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігорУчні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти Міжнародний день музики у товаристві Олесі ФранкоУ ЛУФК презентували книгу «Голос війни: історії ветеранів»Анастасія Скорупська – переможниця «Кубку Галичини» з тенісуДень фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!