48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні та студенти ЛУФК приєдналися до всеукраїнської Весняної толоки


У Львівському училищі фізичної культури підтримали Всеукраїнську громадську ініціативу «Зробимо Україну чистою» і 20 квітня 2013р. провели Весняну толоку.
В рамках заходу учні, студенти та працівники училища прибирали територію ЛУФК та Стрийського парку. Родзинкою толоки стало висаджування дерев в «Олімпійському гаю», до якого долучилися відомі спортсмени – вихованці училища. Це Оксана Райта – студентка ІІІ курсу, бронзова призерка І літніх Юнацьких олімпійських ігор, Анатолій Легедза – студент І курсу, 7-ий лауреат І зимових Юнацьких Олімпійських ігор, Андрій Квятковський – випускник 2007 р., учасник ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні.
      Фотозвіт толоки див. у розділі «Галерея»,
    
http://www.ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Toloka_2013.html
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!