48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні та студенти ЛУФК приєдналися до всеукраїнської Весняної толоки


У Львівському училищі фізичної культури підтримали Всеукраїнську громадську ініціативу «Зробимо Україну чистою» і 20 квітня 2013р. провели Весняну толоку.
В рамках заходу учні, студенти та працівники училища прибирали територію ЛУФК та Стрийського парку. Родзинкою толоки стало висаджування дерев в «Олімпійському гаю», до якого долучилися відомі спортсмени – вихованці училища. Це Оксана Райта – студентка ІІІ курсу, бронзова призерка І літніх Юнацьких олімпійських ігор, Анатолій Легедза – студент І курсу, 7-ий лауреат І зимових Юнацьких Олімпійських ігор, Андрій Квятковський – випускник 2007 р., учасник ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні.
      Фотозвіт толоки див. у розділі «Галерея»,
    
http://www.ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Toloka_2013.html
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Вітаємо Волошин Мілану - переможця конкурсу патріотичної поезії до Міжнародного дня рідної мови!Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мовиУчні ЛУФК разом з Русланом Кошулинським перегорнули сторінки Революції Гідності Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання