47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні та студенти ЛУФК приєдналися до всеукраїнської Весняної толоки


У Львівському училищі фізичної культури підтримали Всеукраїнську громадську ініціативу «Зробимо Україну чистою» і 20 квітня 2013р. провели Весняну толоку.
В рамках заходу учні, студенти та працівники училища прибирали територію ЛУФК та Стрийського парку. Родзинкою толоки стало висаджування дерев в «Олімпійському гаю», до якого долучилися відомі спортсмени – вихованці училища. Це Оксана Райта – студентка ІІІ курсу, бронзова призерка І літніх Юнацьких олімпійських ігор, Анатолій Легедза – студент І курсу, 7-ий лауреат І зимових Юнацьких Олімпійських ігор, Андрій Квятковський – випускник 2007 р., учасник ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні.
      Фотозвіт толоки див. у розділі «Галерея»,
    
http://www.ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Toloka_2013.html
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор