47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні та студенти ЛУФК приєдналися до всеукраїнської Весняної толоки


У Львівському училищі фізичної культури підтримали Всеукраїнську громадську ініціативу «Зробимо Україну чистою» і 20 квітня 2013р. провели Весняну толоку.
В рамках заходу учні, студенти та працівники училища прибирали територію ЛУФК та Стрийського парку. Родзинкою толоки стало висаджування дерев в «Олімпійському гаю», до якого долучилися відомі спортсмени – вихованці училища. Це Оксана Райта – студентка ІІІ курсу, бронзова призерка І літніх Юнацьких олімпійських ігор, Анатолій Легедза – студент І курсу, 7-ий лауреат І зимових Юнацьких Олімпійських ігор, Андрій Квятковський – випускник 2007 р., учасник ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні.
      Фотозвіт толоки див. у розділі «Галерея»,
    
http://www.ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Toloka_2013.html
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Степан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!Маргарита Закашевська – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з важкої атлетикиАліна Цюрпалевич – чемпіонка України з тенісуСтепан Родак: «В Аргентину на юнацьку олімпіаду збираються п’ятеро львів’ян»Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний духАнастасія Скорупська – дворазова чемпіонка України з тенісуПідсумки тижня історії у ЛУФК