48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Олегу Сазонову – 75!


Олег Сазонов5 травня виповнюється 75 років від дня народження вчителя вільної боротьби Львівського училища фізичної культури, заслуженого тренера України Олега Сазонова.
Олег Павлович Сазонов працює в училищі з 1977 року. За роки багатолітньої праці підготував цілу плеяду знаменитих борців. Серед його вихованців – призери чемпіонатів світу та Європи Михайло Кушнір, Роман Мотрович, Олександр Колесник.
Та справжні таланти тренера Сазонова відкрилися, коли він перейшов працювати з дівчатами. Наталія Синишин, Юлія Благіня, Марія Лівач, Мар’яна Безрука, Катерина Домбровська, Антоніна Птіцин, Анжела Клещева, Юлія Малик – ось далеко неповний перелік його титулованих вихованок.
І сьогодні Олег Павлович Сазонов, повний сил, енергії, творчих задумів, готує нове покоління українських чемпіонок. Нещодавно бронзовою призеркою чемпіонату Європи стала ще юніорка, студентка ІІІ курсу Тетяна Лавренчук. Лідерами юніорської збірної є Лариса Скоблюк, Богдана Ящук і Тетяна Кіт. У 9 класі училища навчається бронзова призерка кадетського чемпіонату світу Мар’яна Колос. Бронзовою призеркою чемпіонату світу серед дівчат стала вчорашня випускниця Вікторія Лукінська.
Тож недаремно Педагогічна рада училища визнала Олега Сазонова кращим тренером за підсумками 2012 року.
   Колектив Львівського училища фізичної культури вітає Олега Павловича з Днем народження і зичить йому ще багато років бути активним, діяльним і потрібним своїм чемпіонкам!
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Цікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!Підсумки методичної декади у 2018 – 2019 навчальному роціСтудент ЛУФК Павло Коростильов – спортсмен року на ЛьвівщиніІрина Прокоп’як і Чінгіз Агаджанов – лауреати Форуму ігрових видів спорту«З Україною в серці»Психологічна студія у бібліотеці ЛУФК