Непрофільні види : Серед тренерів кращий Олег Сазонов

Олег СазоновАдміністрація Львівського училища фізичної культури визначила кращих тренерів закладу за результатами роботи у 2012р.
Рейтинг кращих спортивних наставників училища очолив вчитель вільної боротьби, заслужений тренер України Олег Сазонов. У 2012р. в списках національної збірної налічувалось відразу 15 вихованок Олега Сазонова, а кращі з них на світових і європейських першостях вибороли 5 медалей. Чемпіонкою Європи стала Наталія Синишин. На чемпіонаті світу Синишин посіла 5 місце. Юлія Благіня стала володаркою Кубка Європейських націй (неофіційного командного чемпіонату Європи), а Тетяна Лавренчук – бронзовою призеркою чемпіонату Європи серед юніорок. Дві «бронзи» на кадетському чемпіонаті світу здобули Мар’яна Колос та Вікторія Лукінська.
Другий у рейтингу – заслужений тренер України з кульової стрільби Володимир Юрченко. Вихованці п.Володимира Марія Крамар і Владлен Онопко у звітному році стали чемпіонами світу та Європи в стрільбі по рухомій мішені. На двох на світових і європейських першостях вони вибороли 13 нагород. Норматив майстра спорту міжнародного класу виконав юний Ігор Кізима. Набиралась досвіду перемог у національних першостях Надія Дєньгіна, що дало результат вже цього року – Надя стала чемпіонкою Європи серед юніорок.
На третьому місці старший тренер відділення боротьби Олександр Раковський.
Відділення боротьби – краще в училищі. Окрім того, вихованка Олександра Раковського Лілія Горішна стала бронзовою призеркою юніорського чемпіонату світу, а Анастасія Остапук виборола бронзову медаль на кадетському чемпіонаті Європи. Ірина Рибак стала бронзовою призеркою, а Василь Шуптар переможцем чемпіонату світу серед студентів.
Четверте місце посідає заслужений тренер України зі стрільби з лука Тетяна Образцова. Вихованець п.Тетяни Георгій Іваницький у 2012р. став рекордсменом світу та Європи, чемпіоном Європи серед молоді, срібним призером чемпіонату світу серед юніорів, виборов бронзову нагороду Гран Прі Європи, а Катерина Палеха була учасницею ХХХ Олімпійських ігор у м.Лондоні та посіла 5 місце на чемпіонаті світу зі стрільби з лука.
Замикає п’ятірку кращих заслужений тренер України з кульової стрільби Валентина Коростильова. У 2012р. вихованці п.Валентини здобули 24 нагороди на всеукраїнських першостях. Та справжнім відкриттям року став п’ятнадцятирічний Павло Коростильов. Незважаючи на юний вік, Павло Коростильов – срібний і бронзовий призер чемпіонату Європи серед двадцятирічних спортсменів, переможець Молодіжної Ліги Європи, бронзовий призер Гран Прі Белграда серед дорослих стрільців.
Вшанування кращих тренерів року Львівського училища фізичної культури відбудеться 24 травня на святі Останнього дзвоника.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Флешмоб "Біла картка"ВШАНУВАННЯ ПАМʼЯТІ ЗАГИБЛОГО ВОЇНА ДМИТРА СИДОРУКА ТА ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ НА ПАМʼЯТЬПідсумки тижня історії та правознавстваМовно-історичний квіз «Без минулого немає майбутнього» Профорієнтація з Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологійШевченківські дніКолектив коледжу щиро вітає директора Андрія Михайловича Окопного з днем народження!"В імені її - всі барви України"Вічна пам’ять та співчуття рідним та близькимМовно - історичний урок - квіз «З Україною в серці»Екскурсія до «Музею скла»Вшанування пам'яті Героя України АНАТОЛІЯ ЖАЛОВАГИКЗ ЛОР ЛЬВІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТУ – ПЕРШИЙ СЕРЕД НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ!Юні футболісти на премєрі фільму "Чому я живий"Акція "Зігрій воїна"