47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Яна Шемякіна – найпопулярніша випускниця ЛУФК


Яна ШемякінаВже традиційно до Дня училища тренерська рада Львівського училища фізичної культури визначила найпопулярніших випускників навчального закладу за підсумками 2012 олімпійського року.
Минулий рік – рік Ігор ХХХ Олімпіади. То ж не дивно, що у рейтингу кращих домінували у першу чергу олімпійці. Адже відразу 17 вихованців ЛУФК змагалося у Лондоні.
Очолила рейтинг чемпіонка Лондонської Олімпіади, фехтувальниця Яна Шемякіна (вип. 2006 р). Яна справді найпопулярніша! Адже вона – людина року в Україні, найкраща спортсменка країни і перша українська чемпіонка Лондона!
Слідом за Яною розмістилася срібна призерка Олімпіади з жіночої боротьби Марія Стаднік (вип. 2008р.). Прикро, але олімпійську славу Марійка принесла Азербайджану, в кольорах якого виступала у Лондоні.
Третя у рейтингу бронзова призерка ХХХ літніх Олімпійських ігор у легкоатлетичній естафеті 4х100 м Христина Стуй (вип. 2005р). Окрім олімпійського успіху Христина стала срібною призеркою чемпіонату Європи у бізі на 200 м.
На четвертому місці 5 лауреат Лондонської олімпіади, срібний призер Кубка світу, бронзовий призер чемпіонату Європи, рекордсмен світу зі стрільби з лука Маркіян Івашко (вип. 1996р.).
П’ята у рейтингу олімпійська чемпіонка Афін Ірина Микульчин-Мерлені. У Лондоні Ірину зупинила тільки Марія Стаднік, з якою вона зустрілася у півфіналі олімпійського турніру з жіночої боротьби. Перемога була на боці молодшої Стаднік, у Мерлені – пята олімпійська позиція. Окрім того, у сезоні – 2012 Іра стала переможницею Золотого Гран Прі ФІЛА «Іван Яригін» у м. Красноярську (Російська Федерація). Незважаючи на відносну невдачу у Лондоні, Ірина Мерлені увійде в історію світової боротьби як перша олімпійська чемпіонка серед жінок.
Слідом за Мерлені йде ще один п’ятий лауреат Лондона, срібний призер Кубка світу, бронзовий призер чемпіонату Європи, лучник Дмитро Грачов ( вип. 2001р).
Подальші місця посіли:
7. Юлія Остапчук (вип. 2009р.) – дворазова чемпіонка Європи з жіночої боротьби. У Лондоні Юля  посіла 7 місце.
8. Вікторія Ленишин (вип. 2007р.) – п’ятий лауреат Ігор ХХХ олімпіади (групові вправи), бронзова призерка Гран Прі та Кубка світу з художньої гімнастики.
9. Анфіса Почкалова (вип. 2009р.) – 8 місце у командному олімпійському турнірі з фехтування на шпагах, ІІІ місце на Кубку світу.
10. Наталія Сенишин (вип. 2005р.) – чемпіонка Європи, 5-а лауреатка чемпіонату світу з жіночої боротьби.
Вшанування найпопулярніших випускників училища відбудеться 24 травня під час свята Останнього дзвоника.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор