47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Європейські ігри набувають реалій


Набувають реалій історичні Перші Європейські ігри, які повинні відбутися з 12 до 28 червня 2015р. у столиці Азербайджану.
Зокрема, під час першого візиту у Баку Координаційної ради Європейських олімпійських комітетів (ЄОК) на чолі з президентом ЄОК Патріком Хіккі було визначено попередню програму Ігор. Кращі європейські атлети будуть змагатись зі стрільби з лука, бадмінтону, баскетболу, веслування на байдарках і каное, плавання, водного поло, стрибків у воду, синхронного плавання, велоспорту, фехтування, футболу, гімнастики спортивної і художньої, дзюдо, карате, стрільби кульової, настільного тенісу, тхеквондо, триатлону, волейболу, видів боротьби. Ведуться переговори з міжнародними федераціями про включення у програму легкої атлетики і боксу.
Вже найближчим часом будуть розроблені правила відбору спортсменів для участі у Іграх.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Коваль Вікторія – найграмотніший учень ЛУФКОксана Вацеба взяла участь в обласному семінаріРобимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленості