48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Перші юнацькі Олімпійські ігри отримали талісманів


За 266 днів до старту І юнацьких Олімпійських ігор в Сінгапурі світові були представлені офіційні талісмани цих змагань – Ліо й Мерлі.
 
Ліо (Lyo) – левеня, яке обожнює спорт і пропонує молодим людям розділити його захоплення та долучитися до здорового способу життя. Він символізує безмежну енергію молоді, її бажання брати від життя якомога більше та прагнення до перемог. Повне ім’я Ліо – Лев юнацької Олімпіади (Lyo – «Lion of the Youth Olympic»). Мерлі (Merly) отримала своє ім’я від слова «mer» (море) та літер «l» від «liveliness» (жвавість) і «y» від «youthfulness» (молодість). Це фантастична істота сінгапурської міфології – мерліон, з головою лева та тілом риби. Мерлі – затята захисниця навколишнього середовища, яка закликає юнаків до соціальної активності та єднання заради спільного майбутнього. Як талісмани юнацьких Ігор-2010 Ліо та Мерлі відтепер братимуть участь в усіх заходах, що відбуватимуться в рамках підготовки до Олімпіади в Сінгапурі, знайомлячи юнаків всього світу з такими цінностями Олімпійського руху, як Дружба, Взаємоповага та Чесна Гра.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!