47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Перші юнацькі Олімпійські ігри отримали талісманів


За 266 днів до старту І юнацьких Олімпійських ігор в Сінгапурі світові були представлені офіційні талісмани цих змагань – Ліо й Мерлі.
 
Ліо (Lyo) – левеня, яке обожнює спорт і пропонує молодим людям розділити його захоплення та долучитися до здорового способу життя. Він символізує безмежну енергію молоді, її бажання брати від життя якомога більше та прагнення до перемог. Повне ім’я Ліо – Лев юнацької Олімпіади (Lyo – «Lion of the Youth Olympic»). Мерлі (Merly) отримала своє ім’я від слова «mer» (море) та літер «l» від «liveliness» (жвавість) і «y» від «youthfulness» (молодість). Це фантастична істота сінгапурської міфології – мерліон, з головою лева та тілом риби. Мерлі – затята захисниця навколишнього середовища, яка закликає юнаків до соціальної активності та єднання заради спільного майбутнього. Як талісмани юнацьких Ігор-2010 Ліо та Мерлі відтепер братимуть участь в усіх заходах, що відбуватимуться в рамках підготовки до Олімпіади в Сінгапурі, знайомлячи юнаків всього світу з такими цінностями Олімпійського руху, як Дружба, Взаємоповага та Чесна Гра.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор