47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Перші юнацькі Олімпійські ігри отримали талісманів


За 266 днів до старту І юнацьких Олімпійських ігор в Сінгапурі світові були представлені офіційні талісмани цих змагань – Ліо й Мерлі.
 
Ліо (Lyo) – левеня, яке обожнює спорт і пропонує молодим людям розділити його захоплення та долучитися до здорового способу життя. Він символізує безмежну енергію молоді, її бажання брати від життя якомога більше та прагнення до перемог. Повне ім’я Ліо – Лев юнацької Олімпіади (Lyo – «Lion of the Youth Olympic»). Мерлі (Merly) отримала своє ім’я від слова «mer» (море) та літер «l» від «liveliness» (жвавість) і «y» від «youthfulness» (молодість). Це фантастична істота сінгапурської міфології – мерліон, з головою лева та тілом риби. Мерлі – затята захисниця навколишнього середовища, яка закликає юнаків до соціальної активності та єднання заради спільного майбутнього. Як талісмани юнацьких Ігор-2010 Ліо та Мерлі відтепер братимуть участь в усіх заходах, що відбуватимуться в рамках підготовки до Олімпіади в Сінгапурі, знайомлячи юнаків всього світу з такими цінностями Олімпійського руху, як Дружба, Взаємоповага та Чесна Гра.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Анастасія Скорупська – переможниця «Кубку Галичини» з тенісуДень фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!Маргарита Закашевська – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з важкої атлетикиАліна Цюрпалевич – чемпіонка України з тенісуСтепан Родак: «В Аргентину на юнацьку олімпіаду збираються п’ятеро львів’ян»Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний дух