47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : С.Родак:«Обрання В.Шемчука Головою відділенняНОК придасть динамічності розвитку спорту на Львівщині»


Степан Родак21 травня 2013 р. відбулися збори Олімпійської ради відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, під час яких новим головою відділення обрано Голову Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука.
Одним із заступників голови відділення є директор Львівського державного училища фізичної культури Степан Родак. Ми попросили Степана Михайловича прокоментувати цю подію.
«Всі ми знаємо, що Львівщина готується до двох знакових подій у спортивному житті – проведення фінальної частини чемпіонату Європи – 2015 з баскетболу та втілення задуму «Олімпійська мрія-2022». Є багато поточних проблем у львівському спорті, які потребують вирішення у високих владних коридорах. Тому ми і запропонували Віктору Шемчуку очолити відділення. Слід сказати, що у неформальних розмовах В.Шемчук, на відміну від багатьох його попередників, виявився відкритою, приємною особою, яка достатньо глибоко орієнтується у проблемах українського спорту, із зацікавленістю спілкується на цю тематику. Слід додати, що Віктор Шемчук є почесним президентом національної федерації водно-моторного спорту, дворазовим чемпіоном світу з цього виду спорту. Тому я думаю, обрання Віктора Шемчука головою відділення придасть динамічності розвитку спорту на Львівщині».
Джерело: www.galsports.com
 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Степан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!Маргарита Закашевська – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з важкої атлетикиАліна Цюрпалевич – чемпіонка України з тенісуСтепан Родак: «В Аргентину на юнацьку олімпіаду збираються п’ятеро львів’ян»Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний духАнастасія Скорупська – дворазова чемпіонка України з тенісуПідсумки тижня історії у ЛУФК