47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : С.Родак:«Обрання В.Шемчука Головою відділенняНОК придасть динамічності розвитку спорту на Львівщині»


Степан Родак21 травня 2013 р. відбулися збори Олімпійської ради відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, під час яких новим головою відділення обрано Голову Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука.
Одним із заступників голови відділення є директор Львівського державного училища фізичної культури Степан Родак. Ми попросили Степана Михайловича прокоментувати цю подію.
«Всі ми знаємо, що Львівщина готується до двох знакових подій у спортивному житті – проведення фінальної частини чемпіонату Європи – 2015 з баскетболу та втілення задуму «Олімпійська мрія-2022». Є багато поточних проблем у львівському спорті, які потребують вирішення у високих владних коридорах. Тому ми і запропонували Віктору Шемчуку очолити відділення. Слід сказати, що у неформальних розмовах В.Шемчук, на відміну від багатьох його попередників, виявився відкритою, приємною особою, яка достатньо глибоко орієнтується у проблемах українського спорту, із зацікавленістю спілкується на цю тематику. Слід додати, що Віктор Шемчук є почесним президентом національної федерації водно-моторного спорту, дворазовим чемпіоном світу з цього виду спорту. Тому я думаю, обрання Віктора Шемчука головою відділення придасть динамічності розвитку спорту на Львівщині».
Джерело: www.galsports.com
 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»ЛУФК розпочало співпрацю з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Вчителі зі спорту ЛУФК обговорили питання протидії допінгуАліна Цюрпалевич – переможниця міжнародного тенісного турніру у ЄгиптіМарія Городня – бронзова призерка юніорського чемпіонату України з плаванняОксана Вацеба взяла участь у засіданні комісії НОК День Свободи і Гідності у ЛУФК«А ми тую стрілецькую славу збережемо»Коваль Вікторія – найграмотніший учень ЛУФК