48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : В ЛУФК пролунав останній дзвоник


24 травня 2013р. у Львівському училищі фізичної культури відбулося свято Останнього дзвоника.

Цьогоріч у зв’язку з несприятливими погодними умовами воно відбулося у їдальні училища. Привітати учнів із закінченням навчального року прийшли гостя з Канади, розпорядник канадського фонду імені Володимира Кузя Віра Маланчій, голова постійної  депутатської комісії з питань молодіжної політики , спорту та туризму Львівської обласної ради Тарас Скиба, заступник начальника Управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба, заступник начальника Львівського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Ярослав Гаврих, голова львівської обласної організації товариства «Україна» Роман Шиманський, директор школи вищої спортивної майстерності Павло Редько, віце-президент Федерації каное України, випускник училища Володимир Милян, інші поважні гості.

У своєму виступі директор училища Степан Родак наголосив, що перегорнута ще одна, сорок друга за ліком, сторінка історії славетного навчального закладу – кузні чемпіонів галицького спорту. Незважаючи на складні економічні обставини, навчальний 2012/2013 рік був одним з найуспішніших у історії училища. Розпочався він під знаком тріумфу вихованців закладу у олімпійському Лондоні, де вони завоювали 1 золоту (Я.Шемякіна), 1 срібну (М.Стаднік), 2 бронзові (Х.СТуй, А.Савраюк) олімпійські нагороди. Ще четверо випускників (І.Мерлені, М.Івашко, Д.Грачов, В.Ленишин) увійшли у шістки кращих, олімпійського досвіду набула ще зовсім юна студентка ІІІ курсу Ксеня Пантелєєва, яка посіла 8 місце у змаганнях фехтувальниць. На чемпіонатах і Кубках світу та Європи участь взяло 70 спортсменів ЛУФК. Їхній доробок – сорок медалей. 225 вихованців закладу, з них 107 сьогоднішніх учнів і студентів увійшло до національних збірних команд України на 2013р.

Степан Родак навів переконливі приклади вчорашніх і сьогоднішніх випускників Юрія Федечка, Георгія Іваницького, Анастасії Івченко, Ксенії Пантелєєвої, Тетяни Лавренчук, які впевнено заявили про себе серед світової еліти у своїх видах спорту. А це добра заявка на поїздку до олімпійського Ріо-де-Жанейро.

Під час свята, яке пройшло у приємній камерній обстановці, були відзначені кращі спортсмени минулого року училища Ксенія Пантелєєва, Георгій Іваницький, Настя Івченко, Лілія Горішна, Марія Крамар, Владлен Онопко, Павло Коростильов, Тетяна Лавренчук, Анатолій Легедза, Мар’яна Колос та їхні тренери Олег Сазонов, Володимир Юрченко, Олександр Раковський, Тетяна Образцова, Валентина Коростильова. Відзнака найпопулярнішої випускниці ЛУФК дісталася прославленій борчині, дворазовій чемпіонці Європи, дворазовій бронзовій призерці чемпіонатів світу, заслуженому майстру спорту Наталії Синишин.

На завершення отець Любомир з церкви Введення у храм Пресвятої Богородиці поблагословив випускників на щасливу життєву дорогу, а президент учнівсько-студентського парламенту Ольга Ловіна і учень 7 класу Василь Руніч дали дзвінок про закінчення навчального року, який заодно став останнім для одинадцятикласників.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних юних спортсменівСтаршокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФКВ гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенціїУчасники проекту "Час читати" вітають усіх з Міжнародним днем спортуНе спортом єдинимЦікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!