47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Сергій Бубка: «Училища олімпійського резерву – фундамент майбутніх перемог»


Заступник директора з навчально-спортивної роботи Львівського училища фізичної культури Мар’яна Дмитрів взяла участь у Всеукраїнській нараді директорів училищ олімпійського резерву, яка відбулася 19 червня в Олімпійському домі.
На засіданні були присутні президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, перший заступник Міністра молоді та спорту Сергій Глущенко, голова Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки Євген Баженков, директор департаменту фізичного виховання та масового спорту Ніна Уманець, виконавчий директор НОК Наталія Коваленко.
«Училища олімпійського резерву є тим авангардом і фундаментом, на якому тримається виховання і підготовка нашого спортивного й передусім олімпійського резерву. Дуже приємно, що ми маємо гарну перспективу. Про це, зокрема, свідчать успішні виступи наших юних спортсменів на Юнацьких Олімпійських іграх та Європейських юнацьких олімпійських фестивалях. Більшість з цих перспективних атлетів є вихованцями саме училищ олімпійського резерву, тому на ефективну і успішну роботу цих закладів ми покладаємо велику відповідальність і надію», - зазначив у своєму виступі Сергій Бубка.
Водночас, президент НОК відзначив вагому освітню та виховну складові, про які не потрібно забувати при підготовці спортсменів: «Необхідно приділяти належну увагу освіті юного покоління, адже наше завдання не лише виховати висококласного спортсмена, а й розвинену особистість, гідного громадянина, який би після завершення спортивної кар'єри міг би повноцінно жити й самореалізовуватись».
На другий день у Національному університеті фізичного виховання і спорту України під час  Всеукраїнської конференції з підвищення кваліфікації провідних тренерів і фахівців сфери фізичної культури і спорту відбулося урочисте нагородження спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю та шкіл вищої спортивної майстерності, які, відповідно до підсумків роботи з розвитку олімпійських видів спорту за 2012р., посіли І-ІІІ місця у рейтингу.
Сергій Бубка разом з Міністром молоді та спорту України Равілем Сафіулліним нагородили Львівське училище фізичної культури в особі Мар’яни Дмитрів Кубком та грамотою за третє місце у всеукраїнському рейтингу.
Крім того президент НОК України Сергій Бубка та голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіе Мокуо підписали меморандум про взаєморозуміння. Меморандум діятиме до 31 грудня 2016 року й передбачатиме взаємодію та участь обох сторін у різних акціях та проектах.
      За матеріалами: www.noc-ukr.org
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігорУчні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти Міжнародний день музики у товаристві Олесі ФранкоУ ЛУФК презентували книгу «Голос війни: історії ветеранів»Анастасія Скорупська – переможниця «Кубку Галичини» з тенісуДень фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!