47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : До юнацької олімпіади у Нанкіні залишилось менше року


       У столиці ІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор Нанкіні 16 серпня 2013р. було дано зворотній відлік спортивному дійству, яке вируватиме у китайському місті рівно через рік.
       На площі Нанкіна встановлено 6-метровий годинник, який і лічитиме дні, години, хвилини та секунди до початку церемонії відкриття Юнацьких ігор.
      Встановлення годинника відбулося на очах у сотні глядачів, представників місцевої влади та членів Міжнародного Олімпійського Комітету – Ян Ян, Ю Зайкіна і Герхарда Хайберга.
     Президент МОК Жак Рогге звернувся до присутніх через відеозапис. «Рівно через рік Нанкін вітатиме кращих у світі молодих спортсменів. Завдяки величезним зусиллям талановитої команди оргкомітету Нанкін, безумовно, прийме прекрасні і незабутні ЮОІ. Ці ігри дадуть шанс поспостерігати за чимось особливим – майбутніми олімпійськими чемпіонами. Вони будуть надихати молодих людей у всьому світі стати більш активним у спорті, і закликаємо їх прийняти, втілювати і жити за олімпійськими цінностями досконалості, дружби і поваги».
ІІ ЮОІ відбудуться 16 – 28 серпня 2014 року, а програма змагань буде нараховувати 28 видів спорту.
Джерело: www.noс-ukr.org


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігорУчні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти