47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Равіль Сафіуллін привітав ЛУФК


Шановний Степане Михайловичу!
Міністерство молоді та спорту України щиро вітає Вас, весь педагогічний колектив та учнів з Днем знань.
Хочу побажати Вам творчої наснаги, завдяки великому бажанню примножувати спортивну славу та втілювати у реальність задуми не тільки у зміцнення здоров’я молодого покоління, а й сприяти їх гармонійному розвитку та спортивної майстерності.
Завдяки існуванню спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю збірні команди України з видів спорту поповнюються талановитою та перспективною молоддю, спроможною досягти високих спортивних результатів на всеукраїнській та міжнародних аренах.
Бажаю колективу Вашого закладу витримки, бадьорості та сили духу! Здоров’я вам, любові, родинного щастя і нових перемог!
Міністр                               Равіль Сафіуллін

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор