48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Равіль Сафіуллін привітав ЛУФК


Шановний Степане Михайловичу!
Міністерство молоді та спорту України щиро вітає Вас, весь педагогічний колектив та учнів з Днем знань.
Хочу побажати Вам творчої наснаги, завдяки великому бажанню примножувати спортивну славу та втілювати у реальність задуми не тільки у зміцнення здоров’я молодого покоління, а й сприяти їх гармонійному розвитку та спортивної майстерності.
Завдяки існуванню спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю збірні команди України з видів спорту поповнюються талановитою та перспективною молоддю, спроможною досягти високих спортивних результатів на всеукраїнській та міжнародних аренах.
Бажаю колективу Вашого закладу витримки, бадьорості та сили духу! Здоров’я вам, любові, родинного щастя і нових перемог!
Міністр                               Равіль Сафіуллін

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!