48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Равіль Сафіуллін привітав ЛУФК


Шановний Степане Михайловичу!
Міністерство молоді та спорту України щиро вітає Вас, весь педагогічний колектив та учнів з Днем знань.
Хочу побажати Вам творчої наснаги, завдяки великому бажанню примножувати спортивну славу та втілювати у реальність задуми не тільки у зміцнення здоров’я молодого покоління, а й сприяти їх гармонійному розвитку та спортивної майстерності.
Завдяки існуванню спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю збірні команди України з видів спорту поповнюються талановитою та перспективною молоддю, спроможною досягти високих спортивних результатів на всеукраїнській та міжнародних аренах.
Бажаю колективу Вашого закладу витримки, бадьорості та сили духу! Здоров’я вам, любові, родинного щастя і нових перемог!
Міністр                               Равіль Сафіуллін

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мовиУчні ЛУФК разом з Русланом Кошулинським перегорнули сторінки Революції Гідності Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»