48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Томас Бах – дев'ятий президент Міжнародного олімпійського комітету


10 вересня 2013р. на 125 сесії Міжнародного олімпійського комітету у м.Буенос-Айресі (Аргентина) обраний новий, дев'ятий за ліком, президент цієї найвпливовішої спортивної організації світу. Ним став представник Німеччини Томас Бах.
Новий президент МОК був обраний у другому раунді голосування. За нього проголосувало 49 членів організації. Окрім Томаса Баха на посаду президента Олімпійського комітету претендували Сергій Бубка (Україна), Чінг-Куо Ву (Тайвань), Річард Карріон (Пуерто-Ріко), Сер Міан Н (Сінгапур) та Денис Освальд (Швейцарія).
Коротка довідка.
Томас Бах народився 29 грудня 1953р. у м.Вюрцбург. Закінчив університет м.Вюрцбурга за напрямом «юриспруденція», доктор юридичних наук.
З п’яти років розпочав займатися фехтуванням на рапірі. Перший вагомий спортивний успіх прийшов до нього 1971р. у Чікаго, де він став бронзовим призером юніорського чемпіонату світу. А вже 1973р. здобуває срібну медаль дорослої світової першості.
1976р. Томас Бах стає олімпійським чемпіоном з фехтування, виборовши І місце у командному турнірі на Іграх ХХІ олімпіади у м.Монреалі.
Окрім того, Томас Бах – дворазовий чемпіон світу з фехтування.
Після завершення спортивних виступів новий президент МОК розпочав кар’єру спортивного функціонера. 1981р. він входить у комісію атлетів Міжнародного олімпійського комітету. 1991р. обирається членом МОК, а з 1996р. входить у виконком цієї організації. З 2000р. Томас Бах тричі вибирається віце-президентом Міжнародного олімпійського комітету. Є головою юридичної комісії, комісії «Спорт і право» МОК, президентом апеляційного комітету Спортивного арбітражного суду.
Томас Бах – успішний бізнесмен. 1983р. заснував власну юридичну фірму, був директором по розвитку компанії «Адідас». Впродовж професійної кар’єри Томас Бах був головою консультативної ради малого і середнього бізнесу федерального Міністерства економіки ФРН, членом ради адміністрації концерну «Сіменс».
На сьогодні Бах є головою спостережної ради концерну «Michael Weinig AG», президентом Арабо-німецької торгово-промислової палати.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Учні ЛУФК зустрілись з Ігорем Засядковичем – дзюдоїстом і акторомВітаємо Волошин Мілану - переможця конкурсу патріотичної поезії до Міжнародного дня рідної мови!Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мовиУчні ЛУФК разом з Русланом Кошулинським перегорнули сторінки Революції Гідності Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державності