47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні ЛУФК пройшли стежками олімпійської історії разом з Катериною Палехою


У Львівському училищі фізичної культури триває Олімпійський тиждень. У понеділок, 16 вересня 2013 р., учні 7-11 класів виявляли кращого знавця олімпійської історії у пізнавальній вікторині. А 19 вересня відбувся тематичний вечір, на якому новоприбулі учні мали чудову нагоду пройтись стежками олімпійської історії разом з почесною гостею свята, випускницею відділення стрільби з лука ЛУФК, Заслуженим майстром спорту, учасницею Олімпійських ігор в Афінах і Лондоні, чемпіонкою Європи 2013р. Катериною Палехою.
На початку вечора учні дізналися про те, де, як і коли зародилися олімпійські ігри, як вшановували переможців, чому припинили проводити ігри, а також про те, як славетний П’єр де Кубертен відродив Олімпійські ігри. Познайомились з олімпійською символікою: емблемою, прапором, гаслом, гімном, олімпійським вогнем та смолоскипом. Ведучі вечора, психолог училища Олена Наконечна та методист Наталія Васьо розповіли цікаву історію смолоскипових естафет. Де тільки не подорожував священний олімпійський вогонь – і морем, і повітрям, і під водою, сягнув і найвищої вершини світу – гори Еверест, а вже дуже скоро побуває і у відкритому космосі.
Обговорили і нагальні проблеми олімпійського руху: травматизм, необ’єктивне суддівство, охорону довкілля, допінг. Катерина Палеха розповіла про антидопінгові заходи, які провадить Міжнародний олімпійський комітет. І учні училища вирішили, як і заповідав у «Оді спорту» П’єр де Кубертен - «ніяких стимуляторів, крім жаги перемоги і мудрих тренувань».
А далі на учнів чекало інтерактивне завдання На екрані висвітлювали світлини із зображенням олімпійського переможця чи призера – вихованця училища, а учні мали назвати спортсмена, олімпійські ігри, на яких він виступав, і яке місце посів. Юні спортовці навперебій заходилися впізнавати славетних олімпійців – жодної неправильної відповіді не було. Приємно, що у ЛУФК знають наших!
А на завершення святкового вечора усі разом вивчали кодекс честі олімпійця України, який був розроблений Національним олімпійським комітетом. Адже саме учням училища представляти Україну на чемпіонатах Європи, світу та Олімпійських іграх. І по них судитимуть про нашу державу.
Катерина Палеха побажала учням обов’язково досягнути олімпійських висот, але наголосила, що для цього потрібно мати велике бажання, віру у свої сили і щоденно докладати зусилля для здійснення своєї мрії.
На згадку про вечір учні отримали олімпійські щоденники, подаровані училищу відділенням НОК у Львівській області, та автограф самої Катерини Палехи.
Підготувала Наталія Васьо

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор