48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні ЛУФК пройшли стежками олімпійської історії разом з Катериною Палехою


У Львівському училищі фізичної культури триває Олімпійський тиждень. У понеділок, 16 вересня 2013 р., учні 7-11 класів виявляли кращого знавця олімпійської історії у пізнавальній вікторині. А 19 вересня відбувся тематичний вечір, на якому новоприбулі учні мали чудову нагоду пройтись стежками олімпійської історії разом з почесною гостею свята, випускницею відділення стрільби з лука ЛУФК, Заслуженим майстром спорту, учасницею Олімпійських ігор в Афінах і Лондоні, чемпіонкою Європи 2013р. Катериною Палехою.
На початку вечора учні дізналися про те, де, як і коли зародилися олімпійські ігри, як вшановували переможців, чому припинили проводити ігри, а також про те, як славетний П’єр де Кубертен відродив Олімпійські ігри. Познайомились з олімпійською символікою: емблемою, прапором, гаслом, гімном, олімпійським вогнем та смолоскипом. Ведучі вечора, психолог училища Олена Наконечна та методист Наталія Васьо розповіли цікаву історію смолоскипових естафет. Де тільки не подорожував священний олімпійський вогонь – і морем, і повітрям, і під водою, сягнув і найвищої вершини світу – гори Еверест, а вже дуже скоро побуває і у відкритому космосі.
Обговорили і нагальні проблеми олімпійського руху: травматизм, необ’єктивне суддівство, охорону довкілля, допінг. Катерина Палеха розповіла про антидопінгові заходи, які провадить Міжнародний олімпійський комітет. І учні училища вирішили, як і заповідав у «Оді спорту» П’єр де Кубертен - «ніяких стимуляторів, крім жаги перемоги і мудрих тренувань».
А далі на учнів чекало інтерактивне завдання На екрані висвітлювали світлини із зображенням олімпійського переможця чи призера – вихованця училища, а учні мали назвати спортсмена, олімпійські ігри, на яких він виступав, і яке місце посів. Юні спортовці навперебій заходилися впізнавати славетних олімпійців – жодної неправильної відповіді не було. Приємно, що у ЛУФК знають наших!
А на завершення святкового вечора усі разом вивчали кодекс честі олімпійця України, який був розроблений Національним олімпійським комітетом. Адже саме учням училища представляти Україну на чемпіонатах Європи, світу та Олімпійських іграх. І по них судитимуть про нашу державу.
Катерина Палеха побажала учням обов’язково досягнути олімпійських висот, але наголосила, що для цього потрібно мати велике бажання, віру у свої сили і щоденно докладати зусилля для здійснення своєї мрії.
На згадку про вечір учні отримали олімпійські щоденники, подаровані училищу відділенням НОК у Львівській області, та автограф самої Катерини Палехи.
Підготувала Наталія Васьо

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!