47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Переможці олімпійської вікторини ЛУФК


Петро ХаржевськийСпортивно-методичною частиною Львівського училища фізичної культури підведено підсумки пізнавальної вікторини для учнів 7-11 класів, яка відбулася 16 вересня 2013р. в програмі заходів олімпійського тижня.
Питання вікторини було підібрано з урахуванням рівня підготовки дітей та їх віку. Відповідно для учнів 7-8, 9-10 та 11 класів питання відрізнялися не лише кількістю, але й складністю. Учні 7-8 класів мали відповісти на 22, 9-10кл. – на 25, 11кл. - на 30 запитань. Відповідаючи на питання, учні мали продемонструвати свої знання з античної історії, сучасного олімпійського спорту, зокрема і про олімпійські успіхи вихованців училища. І разом з тим це мало стати ще одним кроком до вивчення славетної олімпійської історії.
Кращі знавці олімпійської історії були нагороджені статуетками «Переможець олімпійської вікторини», пам’ятними призами від відділення НОК у Львівській області та солодкими подарунками.
Серед новобранців училища – учнів сьомого класу – кращі знання продемонстрував Руслан Плескун (кульова стрільба) – 20 вірних відповідей. У восьмикласників рівних не було футболісту Петру Харжевському (на фото) – 19 правильних відповідей. Дев’ятикласниця Марія Головіна (художня гімнастика) перемогла, вірно відповівши на 22 запитання. Відмінну ерудицію продемонструвала учениця 10 класу Соломія Трапезнікова (стрільба з лука). У дівчини жодної неправильної відповіді – абсолютно кращий результат серед усіх учасників вікторини! А найкращу обізнаність у олімпійській історії серед одинадцятикласників проявила Софія Шиманська (художня гімнастика) – 24 правильних відповіді.
Підготувала Наталія Васьо

Пайка металлов виды серебряных припоев.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігорУчні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти Міжнародний день музики у товаристві Олесі ФранкоУ ЛУФК презентували книгу «Голос війни: історії ветеранів»Анастасія Скорупська – переможниця «Кубку Галичини» з тенісуДень фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!