47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Переможці олімпійської вікторини ЛУФК


Петро ХаржевськийСпортивно-методичною частиною Львівського училища фізичної культури підведено підсумки пізнавальної вікторини для учнів 7-11 класів, яка відбулася 16 вересня 2013р. в програмі заходів олімпійського тижня.
Питання вікторини було підібрано з урахуванням рівня підготовки дітей та їх віку. Відповідно для учнів 7-8, 9-10 та 11 класів питання відрізнялися не лише кількістю, але й складністю. Учні 7-8 класів мали відповісти на 22, 9-10кл. – на 25, 11кл. - на 30 запитань. Відповідаючи на питання, учні мали продемонструвати свої знання з античної історії, сучасного олімпійського спорту, зокрема і про олімпійські успіхи вихованців училища. І разом з тим це мало стати ще одним кроком до вивчення славетної олімпійської історії.
Кращі знавці олімпійської історії були нагороджені статуетками «Переможець олімпійської вікторини», пам’ятними призами від відділення НОК у Львівській області та солодкими подарунками.
Серед новобранців училища – учнів сьомого класу – кращі знання продемонстрував Руслан Плескун (кульова стрільба) – 20 вірних відповідей. У восьмикласників рівних не було футболісту Петру Харжевському (на фото) – 19 правильних відповідей. Дев’ятикласниця Марія Головіна (художня гімнастика) перемогла, вірно відповівши на 22 запитання. Відмінну ерудицію продемонструвала учениця 10 класу Соломія Трапезнікова (стрільба з лука). У дівчини жодної неправильної відповіді – абсолютно кращий результат серед усіх учасників вікторини! А найкращу обізнаність у олімпійській історії серед одинадцятикласників проявила Софія Шиманська (художня гімнастика) – 24 правильних відповіді.
Підготувала Наталія Васьо

Пайка металлов виды серебряных припоев.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Учні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»ЛУФК розпочало співпрацю з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Вчителі зі спорту ЛУФК обговорили питання протидії допінгуАліна Цюрпалевич – переможниця міжнародного тенісного турніру у ЄгиптіМарія Городня – бронзова призерка юніорського чемпіонату України з плаванняОксана Вацеба взяла участь у засіданні комісії НОК День Свободи і Гідності у ЛУФК«А ми тую стрілецькую славу збережемо»Коваль Вікторія – найграмотніший учень ЛУФКОксана Вацеба взяла участь в обласному семінаріРобимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математики