48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : У ЛУФК пройшли змагання із ЗФП


5 жовтня 2013 року на стадіоні «Динамо» пройшли традиційні щорічні змагання на першість Львівського училища фізичної культури із загальної фізичної підготовленості, присвячені Дню працівника освіти України та Міжнародному дню вчителя. Ці змагання були покликані не лише перевірити рівень фізичної підготовленості та морально-вольових якостей учнів та студентів, а й згуртувати спортовців УФК, адже незважаючи на запекле суперництво, на стадіоні панувала атмосфера дружби і солідарності.
А конкуренція і справді була гострою. Змагалися не лише спортсмени, що роблять у спорті перші вагомі кроки, а й імениті атлети – чемпіонки і призерки світових та європейських першостей – борчині Оксана Лівач, Лілія Горішна, Анастасія Боженко, Євгенія Павлова; срібний призер чемпіонату Європи з веслування Роман Дутчак, кандидат на ІІ юнацькі олімпійські ігри триатлоніст Сергій Гераймович та ін.
Переможців визначали у таких вправах: біг на 60м, підтягування на поперечині, стрибки у довжину з місця. Медалі розігрували серед хлопців та дівчат окремо у двох вікових групах: 7-9 класи та 10-11 класи, І-ІІІ курси.
Серед дівчат 7-9 класів найшвидшими в бігу на 60м були: Ім. – Тетяна Череп (гандбол), ІІм. – Олександра Жолобович (гандбол), ІІІм. – Зоряна Михальська (веслування). В стрибку у довжину гандболістка Таня Череп здобула свою другу золоту медаль, другий результат показала Зоряна Гук (санний спорт), на ІІІм. Оксана Васильков (гандбол). В силовому нормативі перше та другі місця посіли веслувальниці Галина Ковальчук та Марта Галанчук, борчиня Яна Сорока – третя.
Серед юнаків 7-9 класів в бізі на 60 м місця розподілилися таким чином: Ім. – Сергій Келлер (вільна боротьба), ІІ м. – Вадим Книшевич (п’ятиборство), ІІІ м. – Ярослав Гричан (веслування). У стрибках в довжину з місця та силовому нормативі кращими були борці Андрій Гика та Сергій Келлер, які посіли І та ІІ місця відповідно. На ІІІ місці у стрибках п’ятиборець Дмитро Кондратюк, у підтягуванні – Мирослав Левкович (санний спорт).
У дівчат старшої вікової групи найбільше медалей назбирали борчині. У бізі на 60м. перемогла чемпіонка світу серед кадеток борчиня Оксана Лівач. А ось володарка срібної нагороди визначилася не одразу: гандболістка Мар’яна Маркевич та борчиня Христина Демко показали однаковий час і лише у додатковому забізі перемогла Маркевич. Проте Христина реваншувала у стрибках у довжину, де й стала чемпіонкою. Юлія Свистіль (фехтування) тут друга, Оксана Лівач – третя. А ось у підтягуванні серед дівчат (як і у молодшій групі) кращими були борчині та веслувальниці, які демонстрували далеко «не жіночі результати»! Увесь п’єдестал за борчинями: переможниця Оксана Лівач підтягнулася 49 разів, срібна призерка Анастасія Ямнюк - 39 р., а Христина Демко – 36, що принесло їй третє місце.
Серед юнаків 10, 11 класів, І-ІІІ курсів на 60м переміг веслувальник Роман Дутчак, п’ятиборці Богдан Заліско та Дмитро Балюк посіли другу та третю сходинки п’єдесталу пошани. У стрибках знову переміг Дутчак, на ІІ місці Павло Алимов (дзюдо), на ІІІ – Сергій Нагорний (веслування). У силовому нормативі найбільшу кількість разів підтягнувся Дмитро Крисюк – 58 разів. А ось одразу четверо юнаків Павло Алимов та борці Максим Жуковський, Олександр Юзвак та Ярослав Гурський продемонстрували однаковий результат - 45 разів. Однак, за рішенням суддівської колегії, ІІм. віддали Максиму Жуковському, третє – Павлові Алимову за більш технічно правильне виконання вправи.
У кожній віковій групі за підсумками результатів усіх змагальних вправ було визначено переможців в багатоборстві.
Серед старших дівчат прогнозовано перемогла Оксана Лівач, на ІІ місці – Христина Демко, а ось на ІІІ місці веслувальниця Катерина Лобозінська, яка у окремих видах у призах не була, проте за сумою балів, зароблених у трьох вправах, стала бронзовою призеркою у багатоборстві. Серед дівчат 7-9 класів перемогла санкарка Зоряна Гук, «срібло» у гандболістки Тані Череп, «бронза» у веслувальниці Зоряни Михальської.
Серед юнаків молодшої вікової групи найбільшу суму балів в багатоборстві здобув та відповідно посів перше місце Сергій Келлер (боротьба), на другому місці також борець Андрій Гика, веслувальник Ярослав Гричан - третій. У старших кращими були студенти: переміг Павло Алимов, Роман Дутчак - другий, Роман Лось на третьому місці.
Підготувала Наталія Васьо

Чехлы на телефоны и планшеты apple discount-price.com.ua.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

П’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФКМамо рідна, хай святиться ім'я твоє