48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Художниці» ЛУФК відзначились в Ужгороді


Марта Черненко11-13 жовтня 2013р. спортивний комплекс м.Ужгорода «Карпати-Арена» перетворився на справжній осередок краси та чарівності. Більше трьохсот юних грацій України, Угорщини, Росії, Білорусі, Словаччини та Польщі з’їхалися до столиці Закарпаття на 8- ий Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Карпатія 2013».
Хорошу майстерність на турнірі продемонстрували учениці Львівського училища фізичної культури.
Серед дівчат 2001р.н. семикласниця Марта Черненко (на фото) перемогла у багатоборстві та вправі з обручем.
Учениця 8 класу Дарія Братікова виборола І місце у вправі з м’ячем та друге у багатоборстві серед гімнасток 2000 р.н., Вікторія Пилипенко (7 кл.) була кращою у вправі з м’ячем та здобула бронзову медаль у гімнастичному багатоборстві.
Вже досвідчена Ольга Козак (11кл.) здобула дві золоті нагороди – у багатоборстві та у вправі зі стрічкою серед спортсменок 1997р.н.
Слід додати, усі дівчата тренуються у комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі «Здоров’я» спортивного товариства «Динамо». Ольга Козак, Марта Черненко та Дарія Братікова вдосконалюють свою майстерність під керівництвом Ольги Кравченко, а Вікторія Пилипенко - вихованка Христини Родевич.
      Підготувала Наталія Васьо
Пассажирские перевозки харьков сервис бус пассажирские автобусные перевозки.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області