48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Художниці» ЛУФК відзначились в Ужгороді


Марта Черненко11-13 жовтня 2013р. спортивний комплекс м.Ужгорода «Карпати-Арена» перетворився на справжній осередок краси та чарівності. Більше трьохсот юних грацій України, Угорщини, Росії, Білорусі, Словаччини та Польщі з’їхалися до столиці Закарпаття на 8- ий Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Карпатія 2013».
Хорошу майстерність на турнірі продемонстрували учениці Львівського училища фізичної культури.
Серед дівчат 2001р.н. семикласниця Марта Черненко (на фото) перемогла у багатоборстві та вправі з обручем.
Учениця 8 класу Дарія Братікова виборола І місце у вправі з м’ячем та друге у багатоборстві серед гімнасток 2000 р.н., Вікторія Пилипенко (7 кл.) була кращою у вправі з м’ячем та здобула бронзову медаль у гімнастичному багатоборстві.
Вже досвідчена Ольга Козак (11кл.) здобула дві золоті нагороди – у багатоборстві та у вправі зі стрічкою серед спортсменок 1997р.н.
Слід додати, усі дівчата тренуються у комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі «Здоров’я» спортивного товариства «Динамо». Ольга Козак, Марта Черненко та Дарія Братікова вдосконалюють свою майстерність під керівництвом Ольги Кравченко, а Вікторія Пилипенко - вихованка Христини Родевич.
      Підготувала Наталія Васьо
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!