Непрофільні види : Визначилися найкращі спортсмени і команди Львівщини 2009

Львівський важкоатлет Ігор Шимечко, чемпіон Європи та бронзовий призер першості світу, став найкращим спортсменом Львівщини 2009 року за версією спортивних журналістів.

Другу сходинку посів чемпіон Європи з вільної боротьби Андрій Стаднік, третьою стала бронзова призерка чемпіонату світу з фехтування на шпагах випускниця ЛДУФК 2009 року Анфіса Почкалова, інформує zaxid.net.

Серед молоді перше місце дісталось чемпіонці світу серед юніорів та бронзовій призерці юніорського чемпіонату Європи, студентці 2 курсу ЛДУФК борчині Юлії Благині.

Друге місце посів чемпіон Європи з кульової стрільби, студент 3 курсу ЛДУФК Ігор Мацкевич, третє - переможець фіналу кубка Європи зі стрільби з лука серед юніорів студент 1 курсу ЛДУФК Георгій Іваницький. Він також виборов право представляти Україну на юнацьких Олімпійських іграх.

У командному заліку перше місце посів футзальний клуб "Тайм", чемпіон України, який пробився до елітного раунду кубку УЕФА. Друге місце посіла регбійна команда "Сокіл", що у 2009 році стала бронзовим призером чемпіонату України з регбі-7. Третє місце за львівською футбольною командою "Карпати".

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Успіхи одинадцятикласниць на етапі Кубку України з виїздки (кінний спорт) Флешмоб "Біла картка"ВШАНУВАННЯ ПАМʼЯТІ ЗАГИБЛОГО ВОЇНА ДМИТРА СИДОРУКА ТА ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ НА ПАМʼЯТЬПідсумки тижня історії та правознавстваМовно-історичний квіз «Без минулого немає майбутнього» Профорієнтація з Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологійШевченківські дніКолектив коледжу щиро вітає директора Андрія Михайловича Окопного з днем народження!"В імені її - всі барви України"Вічна пам’ять та співчуття рідним та близькимМовно - історичний урок - квіз «З Україною в серці»Екскурсія до «Музею скла»Вшанування пам'яті Героя України АНАТОЛІЯ ЖАЛОВАГИКЗ ЛОР ЛЬВІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТУ – ПЕРШИЙ СЕРЕД НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ!Юні футболісти на премєрі фільму "Чому я живий"