48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Місто Львів – офіційний претендент на проведення ХХІV зимових Олімпійських ігор


5 листопада 2013р. під час ХХVІІІ Генеральної асамблеї Національного олімпійського комітету України відбулося підписання Декларації про подачу заявки на проведення в Україні 2022 року ХХІV зимових Олімпійських ігор.
Свої підписи під документом поставили віце-прем’єр України Олександр Вілкул, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та міський голова Львова Андрій Садовий.
Відповідно до Декларації приймаючим містом зимової олімпіади буде Львів. Тут пройдуть урочисті відкриття та закриття Олімпійських ігор та змагання з льодових видів спорту. Для цього у нашому місті має бути збудовано 5-6 льодових палаців, олімпійське селище та медіа-центр.
Змагання із снігових видів програми відбудуться у Карпатах.
14 листопада офіційний лист-декларацію буде надіслано до Міжнародного олімпійського комітету.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Що таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!Підсумки методичної декади у 2018 – 2019 навчальному роціСтудент ЛУФК Павло Коростильов – спортсмен року на ЛьвівщиніІрина Прокоп’як і Чінгіз Агаджанов – лауреати Форуму ігрових видів спорту«З Україною в серці»Психологічна студія у бібліотеці ЛУФКУчні ЛУФК зустрілись з Ігорем Засядковичем – дзюдоїстом і акторомВітаємо Волошин Мілану - переможця конкурсу патріотичної поезії до Міжнародного дня рідної мови!Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мовиУчні ЛУФК разом з Русланом Кошулинським перегорнули сторінки Революції Гідності Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в Україні