48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні ЛУФК зустрілися з автором видання «Іван Боберський. Фотобіографія» Василем Прухницьким


У Львівському училищі фізичної культури триває місячник українських спортових традицій, насичений низкою інформаційно-просвітницьких заходів з історії України та української фізичної культури і спорту. Зокрема, відбулась цікава і змістовна зустріч вихованців училища (група № 9, вихователь Світлана Волянюк, група № 5, вихователь Стефанія Статкевич) з автором видання «Іван Боберський. Фотобіографія» Василем Прухницьким.
Мандруючи від світлини до світлини, учні занурились у атмосферу кінця ХІХ - початку ХХ століття, коли на теренах Галичини зароджувався та успішно розвивався спортивно-гімнастичний рух, теоретиком та ідеологом якого був професор Іван Боберський. Також дізнались про родовід «Батька української фізичної культури», його подвижницьку діяльність, блискучий талант організатора та журналіста. Особливо вразила присутніх жертовність цієї непересічної людини, яка впродовж усього життя «не словами, а ділами» виборювала незалежність України.
Готуючи захід, бібліотекар училища Олена Сторожук через унаочнення та бесіди долучила дітей до роботи з історичною літературою, а вихователь Світлана Волянюк представила їх увазі добірку статей з періодичних видань.
Хвилюючим моментом зустрічі були власноруч написані автором побажання кожному спортсменові.
Вихованці прийшли на захід у вишиванках на знак духовного єднання з першопроходцями українського спорту.
Підготувала Олена Сторожук
 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних юних спортсменівСтаршокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФКВ гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенціїУчасники проекту "Час читати" вітають усіх з Міжнародним днем спортуНе спортом єдинимЦікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!