47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні ЛУФК зустрілися з автором видання «Іван Боберський. Фотобіографія» Василем Прухницьким


У Львівському училищі фізичної культури триває місячник українських спортових традицій, насичений низкою інформаційно-просвітницьких заходів з історії України та української фізичної культури і спорту. Зокрема, відбулась цікава і змістовна зустріч вихованців училища (група № 9, вихователь Світлана Волянюк, група № 5, вихователь Стефанія Статкевич) з автором видання «Іван Боберський. Фотобіографія» Василем Прухницьким.
Мандруючи від світлини до світлини, учні занурились у атмосферу кінця ХІХ - початку ХХ століття, коли на теренах Галичини зароджувався та успішно розвивався спортивно-гімнастичний рух, теоретиком та ідеологом якого був професор Іван Боберський. Також дізнались про родовід «Батька української фізичної культури», його подвижницьку діяльність, блискучий талант організатора та журналіста. Особливо вразила присутніх жертовність цієї непересічної людини, яка впродовж усього життя «не словами, а ділами» виборювала незалежність України.
Готуючи захід, бібліотекар училища Олена Сторожук через унаочнення та бесіди долучила дітей до роботи з історичною літературою, а вихователь Світлана Волянюк представила їх увазі добірку статей з періодичних видань.
Хвилюючим моментом зустрічі були власноруч написані автором побажання кожному спортсменові.
Вихованці прийшли на захід у вишиванках на знак духовного єднання з першопроходцями українського спорту.
Підготувала Олена Сторожук
 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Анастасія Скорупська – переможниця «Кубку Галичини» з тенісуДень фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!Маргарита Закашевська – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з важкої атлетикиАліна Цюрпалевич – чемпіонка України з тенісуСтепан Родак: «В Аргентину на юнацьку олімпіаду збираються п’ятеро львів’ян»Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний дух