47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні ЛУФК зустрілися з автором видання «Іван Боберський. Фотобіографія» Василем Прухницьким


У Львівському училищі фізичної культури триває місячник українських спортових традицій, насичений низкою інформаційно-просвітницьких заходів з історії України та української фізичної культури і спорту. Зокрема, відбулась цікава і змістовна зустріч вихованців училища (група № 9, вихователь Світлана Волянюк, група № 5, вихователь Стефанія Статкевич) з автором видання «Іван Боберський. Фотобіографія» Василем Прухницьким.
Мандруючи від світлини до світлини, учні занурились у атмосферу кінця ХІХ - початку ХХ століття, коли на теренах Галичини зароджувався та успішно розвивався спортивно-гімнастичний рух, теоретиком та ідеологом якого був професор Іван Боберський. Також дізнались про родовід «Батька української фізичної культури», його подвижницьку діяльність, блискучий талант організатора та журналіста. Особливо вразила присутніх жертовність цієї непересічної людини, яка впродовж усього життя «не словами, а ділами» виборювала незалежність України.
Готуючи захід, бібліотекар училища Олена Сторожук через унаочнення та бесіди долучила дітей до роботи з історичною літературою, а вихователь Світлана Волянюк представила їх увазі добірку статей з періодичних видань.
Хвилюючим моментом зустрічі були власноруч написані автором побажання кожному спортсменові.
Вихованці прийшли на захід у вишиванках на знак духовного єднання з першопроходцями українського спорту.
Підготувала Олена Сторожук
 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор