48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні ЛУФК зустрілися з автором видання «Іван Боберський. Фотобіографія» Василем Прухницьким


У Львівському училищі фізичної культури триває місячник українських спортових традицій, насичений низкою інформаційно-просвітницьких заходів з історії України та української фізичної культури і спорту. Зокрема, відбулась цікава і змістовна зустріч вихованців училища (група № 9, вихователь Світлана Волянюк, група № 5, вихователь Стефанія Статкевич) з автором видання «Іван Боберський. Фотобіографія» Василем Прухницьким.
Мандруючи від світлини до світлини, учні занурились у атмосферу кінця ХІХ - початку ХХ століття, коли на теренах Галичини зароджувався та успішно розвивався спортивно-гімнастичний рух, теоретиком та ідеологом якого був професор Іван Боберський. Також дізнались про родовід «Батька української фізичної культури», його подвижницьку діяльність, блискучий талант організатора та журналіста. Особливо вразила присутніх жертовність цієї непересічної людини, яка впродовж усього життя «не словами, а ділами» виборювала незалежність України.
Готуючи захід, бібліотекар училища Олена Сторожук через унаочнення та бесіди долучила дітей до роботи з історичною літературою, а вихователь Світлана Волянюк представила їх увазі добірку статей з періодичних видань.
Хвилюючим моментом зустрічі були власноруч написані автором побажання кожному спортсменові.
Вихованці прийшли на захід у вишиванках на знак духовного єднання з першопроходцями українського спорту.
Підготувала Олена Сторожук
 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»