49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні ЛУФК зустрілися з автором видання «Іван Боберський. Фотобіографія» Василем Прухницьким


У Львівському училищі фізичної культури триває місячник українських спортових традицій, насичений низкою інформаційно-просвітницьких заходів з історії України та української фізичної культури і спорту. Зокрема, відбулась цікава і змістовна зустріч вихованців училища (група № 9, вихователь Світлана Волянюк, група № 5, вихователь Стефанія Статкевич) з автором видання «Іван Боберський. Фотобіографія» Василем Прухницьким.
Мандруючи від світлини до світлини, учні занурились у атмосферу кінця ХІХ - початку ХХ століття, коли на теренах Галичини зароджувався та успішно розвивався спортивно-гімнастичний рух, теоретиком та ідеологом якого був професор Іван Боберський. Також дізнались про родовід «Батька української фізичної культури», його подвижницьку діяльність, блискучий талант організатора та журналіста. Особливо вразила присутніх жертовність цієї непересічної людини, яка впродовж усього життя «не словами, а ділами» виборювала незалежність України.
Готуючи захід, бібліотекар училища Олена Сторожук через унаочнення та бесіди долучила дітей до роботи з історичною літературою, а вихователь Світлана Волянюк представила їх увазі добірку статей з періодичних видань.
Хвилюючим моментом зустрічі були власноруч написані автором побажання кожному спортсменові.
Вихованці прийшли на захід у вишиванках на знак духовного єднання з першопроходцями українського спорту.
Підготувала Олена Сторожук
 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Сестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спортуІван Пулюй – взірець української національної елітиМіжнародний день рідної мови у ЛУФКУчні ЛУФК відзначили Всесвітній рік Біблії Педагоги ЛУФК студіювали методи профілактики булінгу в учнівському середовищіПавло Коростильов – найкращий спортсмен 2019 року на Львівщині